Co proti cystám, vazivu?

Anonymní
21.10.19 21:52

Co proti cystám, vazivu?

Ahoj, byla jsem u gynekologa a ten mi nejprve řekl, ze mám cystu a následně to změnil, ze je to vazivo. Nemáte ozkousene nějaké čaje nebo něco podobného na zlepseni? Neboli to, ale mám pocit, ze se to trochu zvětšuje. Děkuji moc za případné rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

65
22.10.19 01:09

Četla jsem kdysi už ani nevím kde, že někomu pomohl ječmen a chlorella, cysty se zmenšili nebo ztratili, já osobně ječmen a chlorellu užívám, třeba by vám to pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
22.10.19 20:05

Moji mamce pomohl caj a bylinkove vlozky. Po pul roce byla v poradku. Chce to ale trpelivost a disciplinu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 20:55

@Adrina1 a které - kontryhel nebo ostropestrec? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
16644
22.10.19 20:58

A to ma byt spatne? Kdyz nemas cysty, co chces zlepsovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 21:25
@mroe píše:
A to ma byt spatne? Kdyz nemas cysty, co chces zlepsovat?

Když máš bouli a při zvětšení půjdeš pod kudlu, tak alespoň ja mam zájem něco zlepšit :?

• Nahlásit
  • Citovat
16644
22.10.19 21:54
@Anonymní píše:
Když máš bouli a při zvětšení půjdeš pod kudlu, tak alespoň ja mam zájem něco zlepšit :?

Nerozumim. Myslela jsem, ze mluvis o vajecnikach. Nevim, kde mas mit bouli a jak muzes vedet, ze se zvetsuje? Co ti tedy vlastne je? Kde tu bouli mas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.10.19 18:15
@mroe píše:
Nerozumim. Myslela jsem, ze mluvis o vajecnikach. Nevim, kde mas mit bouli a jak muzes vedet, ze se zvetsuje? Co ti tedy vlastne je? Kde tu bouli mas?

Ne, je v pysku, na vajecniku by to slo asi opravdu tezko. Mas nejakou radu?

• Nahlásit
  • Citovat
16644
23.10.19 18:40
@Anonymní píše:
Ne, je v pysku, na vajecniku by to slo asi opravdu tezko. Mas nejakou radu?

Tak ted se vsadim, ze nikdo ani netusil, kde to mas mit a na co ti vlastne ty byliny radi. A jak tvuj gynekolog prisel na to, ze to neni cysta, ale vazivo? Ja si myslim, ze mas zanet bartolinky a na to nejlip zabira to riznout. Ale to slyset asi nechces.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.10.19 19:21
@mroe píše:
Tak ted se vsadim, ze nikdo ani netusil, kde to mas mit a na co ti vlastne ty byliny radi. A jak tvuj gynekolog prisel na to, ze to neni cysta, ale vazivo? Ja si myslim, ze mas zanet bartolinky a na to nejlip zabira to riznout. Ale to slyset asi nechces.

Koukal ultrazvukem

• Nahlásit
  • Citovat
16644
23.10.19 19:36
@Anonymní píše:
Koukal ultrazvukem

Sondou na mekke tkane? Uprimne, myslim, ze vetsina gynekologu mekkym tkanim rozumi jak koza petrzeli. Vetsina tuhle sondu snad ani nema. A prekvapuje me, ze neco tak bezneho vubec ultrazvukem vysetruji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.10.19 19:55
@mroe píše:
Sondou na mekke tkane? Uprimne, myslim, ze vetsina gynekologu mekkym tkanim rozumi jak koza petrzeli. Vetsina tuhle sondu snad ani nema. A prekvapuje me, ze neco tak bezneho vubec ultrazvukem vysetruji.

Ultrazvukem, kterym vysetruje treba prsa
Jseš gynekolog?

• Nahlásit
  • Citovat
16644
23.10.19 20:03

Ne. A gynekolog prsa ultrazvukem v nasem state nevysetruje. Zadna pojistovna mu to nezaplati a vi dobre proc. Ale sonda je to stejna. Ovsem pokud si nebyl jisty, jestli to je cysta nebo vazivo, tak plati, ze tomu rozumi jak koza petrzeli, na UZ to opravdu nevypada ani vzdalene podobne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama