Co s hadříky po dětech?

151
13.7.13 10:07

Co s hadříky po dětech?

Maminky poraďte. Doma dvě děti, které musim šatit, ale naše finance jsou tak akorát na jídlo. Zkoušela jsem bazar, bazar na internetu, dokonce výměnu naše hadříky za větší, ale nic. A to bych řekla, že máme hezké kousky. Dokonce jsem nasadila ceny absolutně nízké (trička 30-40kč, kalhoty 70kč) zkoušela jsem i prodej-vyber si, cena u více kusů dohodou. Maminky co s tim maji zkušenosti poraďte, kam ještě můžu zkusit hadříky vystavit a prodat či jinou radu uvítám také. Předem mo děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

55609
13.7.13 10:09

Na FB skupinka maminek z vašeho okolí???
kamarádka nebo známá, co je těhotná a přišla by se pohrabat???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
13.7.13 10:11

My si půjčujeme s kamarádkama. Já už děti mít nechci, takže po 8 letém nosí 3 letý a pro holčičku dědíme po kamarádčině starší holčičce a po neteři a zase po naší holčičce a neteři to má nazpět kamarádky mladší (sestra po které dědíme). No a po klukovi to dávám švagrové, ta má od dubna kluka a ten doroste. Jinak něco taky kupujeme, takže i ty holky podědí nové kousky.
Jinak když jsem ještě prodávala, tak jsem dost prodala na hyperinzerci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4767
13.7.13 10:13

Zkus mimibazar, skupinku na FB nebo aukro :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9092
13.7.13 10:14

Také bych to zkusila na FB, pozvat maminky z okolí, ty pozvou zase své známé atd. No a pak klasika mimibazar, možná i aukro. A někomu třeba víc vyhovují sety oblečení, že uděláš sadu, kde bude pár triček, pár kalhot, tepláků, mikin, prostě od všeho něco k dané velikosti atd. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
13.7.13 10:25

Jeden bazar na FB jsem zkoušela, vyvěsila jsem fotky hadříků s tim, ať si maminky vyberou co chtěji, navrhnou cenu a že se určitě dohodneme.Na dceru jsme dědili po neteři, ale dorostli jsme ji a bohuželv mém okolí nikdo neni, skym by jsme mohli měnit či pučovat si. Buď maji děti stejně velké, nebo je to opačné pohlaví. Ale jste moc hodné, děkuju za rady, ještě zkusim rady od vás. Škoda, že se nikdo nenašel, kdo čeká holčičku a starší má kluka-mohli jsme vyměnit klučičí za holčičí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2659
13.7.13 10:32

@Dagisek Nemáš kamarádku, co má mladší dítě? Já takhle odkupuju od kámošky všechno oblečení po jejich dětech, vždycky jednou za měsíc až dva, spokojené jsme obě - přinese mi tašku, já vyberu, co se nám hodí (beru většinou skoro všechno :) ), domluvíme se na ceně a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
13.7.13 10:46

Bohužel nemám, mám kamarádky se stejně velkýma holkama jako je ta naše, takže ani dětit nemůžeme na to mladší, protože je to kluk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
866
13.7.13 10:47

Když jsem prodávala po 30kč/kus a víc, tak to nikdo nechtěl. Některé maminky to berou ještě jako moc drahé a nejradši, abych prodávala za 20 nebo dokonce 10 či 5 korun. Na to se jim ovšem můžu vykašlat. Tak si to nechávám doma a když zmerčím v okolí nějakou těhuli, tak jí nabídnu, jestli si nechce ke mě do „soukromého bazárku“ něco vybrat, že mi třeba dá tři stovky za pár hader a tak. Občas někomu něco pošlu, ale jak říkám, ty holky to chcou všechno hrozně levně, takže se mi to nevyplatí ani za to poštovné posílat. Takže já bych vlastně taky uvítala rady, co s těma igelitkama, které mi zabírají jenom místo ve skříni, dělat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4767
13.7.13 10:52

A kam dáváte oblečení pro dospělé?? :nevim: Vyřazovala jsem skříň a mám kupu dámského - sice použitého, ale hezkého, oblečení. Mám to jak na mimibazaru, FB, tak i na různých bazarech, ale zatím nic :-) A ráda bych se toho co nejdříve zbavila, jen se mi to tu válí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3347
13.7.13 10:53

Tak co to vyvesit na nastence treba ve skolce, ze prodas hadriky za levno.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55609
13.7.13 10:53

@SarkaLo pro dospělé nosím kolegyním do práce za nějakou kačku…bud chtějí, nebo ne…
Pak kaarádky a tak…
taky toho mám mraky, ale jsem líná to vyndat, třeba i nafotit a tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4767
13.7.13 10:54

@Vrtul To je dobrý nápad :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4767
13.7.13 10:55

@Petra Z Já už to mám nafocený, ale napsat k tomu popisky…to je vždy děs - kolegyně už si něco málo probraly, ale pořád mi toho kupa zbývá :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55609
13.7.13 10:56

@SarkaLo tak jsi napřed :lol:
pořád se do toho nutím…mimi věciček tady mám taky haldy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...