Creative world a narozeniny tam

100
20.6.20 17:08

creative worl

Ahoj, přemýšlím o oslavě narozenin v creative worldu v Praze. Byli jste tam někdo? Jde mi o rodinnou oslavu. 9 dospělých a 6 dětí. Přemýšlím jaké to tam je a kolik by nás cca vyšel catering.
Máte s tím někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8
20.6.20 17:44

Oslava

Ahoj, máme tam oslavu zítra :D Máme ohlášeno 15 dětí + rodiče, kalkulaci máme v tuto chvíli skoro 17 tisíc a v tom je z nápojů jen voda a limonáda, takže určitě to bude ve finále víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
20.6.20 17:47

@Silvie3 Aha, tak to bychom tam byli společně :D hledám taky na zítra!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19470
20.6.20 18:05
@Silvie3 píše:
Ahoj, máme tam oslavu zítra :D Máme ohlášeno 15 dětí + rodiče, kalkulaci máme v tuto chvíli skoro 17 tisíc a v tom je z nápojů jen voda a limonáda, takže určitě to bude ve finále víc…

17 tisic za oslavu pro dite? To ma po maturite, nebo vyhralo mezinarodni talentovou soutez?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
20.6.20 18:16
@BZapp píše:
@Silvie3 Aha, tak to bychom tam byli společně :D hledám taky na zítra!

Tak to hledáte dost narychlo :D my děláme rezervaci vždycky tak měsíc dopředu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
20.6.20 18:18
@mroe píše:
17 tisic za oslavu pro dite? To ma po maturite, nebo vyhralo mezinarodni talentovou soutez?

Dítě slaví 4 roky.
Budou zajišťovat program pro 15 dětí, fotografa a catering, určitě dražší to je, ale takovou akci za 5 tisíc opravdu udělat nejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19470
20.6.20 18:27
@Silvie3 píše:
Dítě slaví 4 roky.
Budou zajišťovat program pro 15 dětí, fotografa a catering, určitě dražší to je, ale takovou akci za 5 tisíc opravdu udělat nejde…

Otazka je, jestli to ctyrlete dite oceni. Ale o to asi nejde…ze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
20.6.20 18:44
@BZapp píše:
@Silvie3 Aha, tak to bychom tam byli společně :D hledám taky na zítra!

Ještě mě napadlo, že můžete zkusit dětský koutek Time Out na Zličíně, tam teď otevírali, tak by mohli mít kapacitu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
20.6.20 18:49
@mroe píše:
Otazka je, jestli to ctyrlete dite oceni. Ale o to asi nejde…ze.

No tak vzhledem k tomu, že hlavní část programu je v jejich kreativní dílně, tak to děti určitě bude moc bavit.
Máme věkový rozptyl 2-6 let a ti starší už se rádi zabaví. Ono pro ně není moc zábavné sedět u stolu a herničky jsou spíš pro menší děti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19470
20.6.20 19:04

No, chvili ano. Moje deti by v tom veku vic ocenily moznost se dokonale vyradit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
20.6.20 20:09
@mroe píše:
No, chvili ano. Moje deti by v tom veku vic ocenily moznost se dokonale vyradit.

No tak to mě napadá jedině Little Gym a tam to mělo od nás ze školky tolik dětí, že už to nikoho nebaví. A Žirafa nebo Toboga se mi zas nelíbí, protože tam není soukromí.
A levnější to tam stejně není.
Jestli máte tip, tak sem s ním, mně už pomalu dochází inspirace :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19470
20.6.20 20:19

Nemam, mam uz deti vetsi. Kdysi jsme meli oslavu v divadle Minor, s detskym predstavenim, maji tam i pekny koutek. Ale to nejde narychlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
20.6.20 22:33

Děkuji všem. My to uděláme u nás v obýváku. PO obědě dáme dětem pláštěnky a holínky a pujdeme na výpravu do lesa s hledáním pokladu. Vyjde nás to tak na 1500Kč, což je, myslím přiměřené tomu co jsme ochotni i schopni dátr.
Třeba až se budeme mít fakt báječně… A to věřím, že budeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19470
20.6.20 23:19
@BZapp píše:
Děkuji všem. My to uděláme u nás v obýváku. PO obědě dáme dětem pláštěnky a holínky a pujdeme na výpravu do lesa s hledáním pokladu. Vyjde nás to tak na 1500Kč, což je, myslím přiměřené tomu co jsme ochotni i schopni dátr.
Třeba až se budeme mít fakt báječně… A to věřím, že budeme.

Tak bych to udelala taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
21.6.20 22:29

@mroe A bylo to boží! Na zahradě teď navíc máme obrovský hrad z bláta, klacků písku, listí a kdo ví čeho ještě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama