ČS nebo mBank

Kallkapa
3.2.10 19:20

ČS / M bank

Ahoj, mohly by jste mi prosím poradit, co je potřeba, když chci přejít od české spořitelny do m-bank? jaké úkony provést na čs ? Jak je to s trvalými příkazy atd.. Jestli o tomhle někdo něco víte budu Vám vděčná, vůbec se v tom nevyznám :oops: díky M. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16291
3.2.10 19:34

Ahoj, já přecházela z KB na mBank a v KB jsem příkazy zrušila a v mBank zadala… Prostě všechno odznova udělat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1950
3.2.10 19:44

ahoj, určitě běž do banky a nech požádej o zrušení účtu, ten ti však hned nezruší ( kvůli PK atd. ) takže bude ještě min. měsíc dobíhat. S poradcem se domluv, že by jsi chtěla zrušit všechny trvalé příkazy, inkasa, sipa a platební karty ( s tím však pozor, pokud ještě nemáš zařízený účet u M Bank, tak zůstaneš bez karty a také jestli v té době máš nějaké TP tak musíš poslat složenky!!!)Ke všem těmto úkonům dostaneš papír o zrušení - podle toho si můžeš nechat udělat nové v M-Bank. Dále u těch služeb, co máš inkaso - musíš nahlásit nové číslo účtu poskytovateli. Já bych osobně rušila účet až v době, kdy budu mít zařízený účet u nové banky, platební kartu a především fungující internetové bankovnictví. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
3.2.10 19:53

Já jsem přecházela přesně takto. Nejdřív jsem kompletně rozchodila mbank. Přes internetové bankovnictví navedla nové příkazy, na spořce zrušila. Nahlásila nový účet v práci. + samo další věci, které máš, u mě to bylo všecko. Až to šlapalo přes mbank, zašla jsem do spořky a zrušila účet. Musela jsem tam na dvakrát - poprvé nějak zablokovali karty nebo co a za zhruba týden jsem došla podepsat, že to všecko ruším. Oni už ti ve spořce řeknou, každopádně doporučuju ji už na nic nevyužívat a mít všecko převedené na mbance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
3.2.10 22:11

Jsem nekde cetla, ze od listopadu to bude jednoduche, ze staci zajit do nove banky a tam za tebe vsechno vyridi. Ted jsem nasla treba tento clanek:
http://www.finexpert.cz/…default.aspx

Ovsem jestli to umi M-bank to netusim, ackoliv jsem k ni taky presla a jsem fakt spokojena :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Reklama