Zpět přehled všech poraden

Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty

Odpovídá: Zbyněk Vorel

Zbyněk Vorel, specialista na oddlužení osob, odborník v oblasti osobních bankrotů v České republice v Advokátní kanceláři Mgr. Kock Lukáš. S osobními bankroty se zabývá od roku 2010. Úspěšnost v oddlužení má vyšší než 99,99 %. Pracuje velmi rychle a efektivně. Veškeré porady a rady zásadně zdarma. AK je schopna vyřešit i složité případy. To znamená pomůžeme i v případě, když klient nemá požadované podklady. Klient obdrží potřebný přehled dokumentů, co požaduje insolvenční zákon. Zpracováváme klienty i korespondenčně. Není proto bezpodmínečná nutná osobní návštěva kanceláře v Praze, ale tuto doporučujeme.

Na Vaše dotazy v poradně dluhy, exekuce a osobní bankroty bude odpovídat Vorel Zbyněk, pověřený pracovník Advokátní kanceláře Mgr. Lukáš Kock, který poradnu převzal po odborníkovi JUDr. Davidovi Vozákovi

Pan Zbyněk Vorel zodpovídá dotazy přes email Předem si je nutno zkontrolovat, zda již nebyl tento dotaz zodpovídán v blogu na www.oddluzenisjistotou.cz a stránkách poradny eMimino.cz. O klienty advokátní kancelář pečuje v případě zájmu klienta po celou dobu insolvence. Tato služba je i pro klienty, kteří jsou podání jinou společnosti do oddlužení. Další informace naleznete na stránkách www.akkock.cz a www.oddluzenisjistotou.cz.

Zeptejte se v poradně

Nově zodpovězené otázky v poradně

Stránka:  1 2 3 4 Další »