Zpět přehled všech poraden

Poradna na téma dluhy, exekuce a osobní bankroty

Odpovídá: JUDr. David Vozák, Abivia.cz

JUDr. David Vozák, jednatel společnosti Abivia.cz, patří mezi největší odborníky v oblasti oddlužení neboli osobních bankrotů v České republice. Po celé České republice má Abivia 26 poboček a pracuje pro ni přes 90 odborníků, osobními bankroty se zabývá od roku 2009.

Oddlužila přes 7000 lidí, jejichž dluhy celkem přesahovaly přes 5 miliardy korun. V roce 2013 získala Abivia titul Firma roku Moravskoslezského kraje, Abivia má vysoké procento úspěšnosti podaných žádostí – jejich úspěšnost je 94%.

O klienty pečuje v průběhu celého procesu oddlužení, po celou dobu jim poskytuje poradenský servis nejen v oblasti oddlužení, ale i tím, že jim radí, kde ušetřit, na co si dát pozor při půjčování peněz a celkově zvyšuje i finanční gramotnost obyvatel. Kromě odborného poradce jsou navíc nově dlužníkovi k dispozici další dva odborníci – a to Garant kvality a Specialista na ochranu práv dlužníků.

Garant kvality dbá na to, aby kvalita služeb pro klienty byla co nejlepší. Na Specialistu na ochranu práv dlužníků se mohou obrátit všichni klienti Abivie, kteří se cítí v průběhu oddlužení nějak poškozeni třetími subjekty jako jsou například insolvenční správci apod.

Abivia.cz dlouhodobě usiluje o transparentnost v oboru osobních bankrotů a vykonává i osvětu v této oblasti. Abivia provozuje osvětový web Insolvence.cz, pořádá vzdělávací semináře a konference o nebezpečí dluhů. JUDr. David Vozák navíc usiluje o zvyšování úrovně finanční gramotnosti v České republice. V loňském roce připravila Abivia.cz i bezplatný projekt Poradna pro obce, který může využít každá obec v České republice.

Chcete-li o Abivii zjistit více, navštivte naše webové stránky www.abivia.cz nebo osvětový web Insolvence.cz.

Poradna byla uzavřena

Nově zodpovězené otázky v poradně

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama


Reklama