Cukání u kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 16:48
Cukání u kojence

Ahoj :mavam: Chci se zeptat jestli se to někomu taky stalo. Druhy den v porodnici se mi začal klepat syn nebylo mu ani 48 hodin, vypadalo to jak kdyby dostal zachvat, cuknul sebou tak 20× během minuty.. běžela jsem s nim na sesternu ty už to neviděli.. tak mu pro jistotu vzali krev udělali mu testy a prej ze je všechno v poradku. Jenze nikdo mi nerek proč nebo jakej důvod byl ze to udelal. Jsem z toho furt vystrasena aby se to nestalo znova. :roll:

Reakce:

luci.no
Kecalka 353 příspěvků 07.11.18 17:23

Pokud si dobre vzpominam, tak to kdysi davno bylo v poradu „Ctyri v tom“ (nebo tak nejak). Mam dojem, ze mimco melo epilepsii. Co zazadat o EEG? Probrala bych to rano s detskou doktorkou a nenechala se odbyt vetou „to nic nebylo“. Pripadne zavolat pediatrovi, ke kteremu mimco bude chodit, a zeptat se na jeho nazor.

Cukání
Nováček 1 příspěvek 07.11.18 17:41

@luci.no
No já to probrala i s doktorem v nemocnici a včera i s pediatrem a všichni mi řekli ze je v poradku a ze kontrola u neurologa není potřeba pokud se to nebude opakovat :nevim: od ty doby to neudelal ani jednou ale porad nejsem v klidu :( ptala jsem se jich na tu epilepsií to bylo první co me napadlo ale to vyloučili… :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >