Jaky jídelníček má Vaše 8 měsíční miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

winter.gift
Stálice 80 příspěvků 06.11.18 20:46
Jaky jídelníček má Vaše 8mesicni miminko?

Nevím, jestli holčičku nekrmim málo (nejraději má stále kojení ) proto by mne zajímalo pro srovnání jak to mají Vaše 8mesicni deti?

Reakce:

svozilka
Nováček 7 příspěvků 06.11.18 20:58

Ráno bílý jogurt, svačinu mléko, na oběd pár lžiček masozeleniny adopci se mlékem, na svačinu jsme vyzkoušeli presnidavky-ty tedy nechce, ovocný tvaroh- sladké mu nechutna, lučinu pro deti, kasi-nechce, polevku pres dudlik, atd., večer mléko a dvakrát v noci mléko. Pokud kojite, tak bych to zatím moc neresila a jen zkousela chute. Já už nekojím.

bubenicka
Povídálka 16 příspěvků 06.11.18 21:02

Taky by mě to zajímalo u ostatních, u nás taky nejradši kojení, jinak - ráno kojení, dopo sváča ovocná přesnídávka nebo kojení (někdy jediný způsob, jak ji uspat), k obědu masozel. příkrm, odpo buď kojení nebo bílej jogurt a večer kojení. Někdy ještě kvečeru rýžová/ovesná kaše.

winter.gift
Stálice 80 příspěvků 06.11.18 21:19

@svozilka @bubenicka u mne je to podobne, jako u vás. Ovoce a sladké chute taky nemusí, ale jogurt miluje. A máte uz menstruaci, když kojíte? Já dostala dnes poprvé, dcera 8,5 měsíců. A pijou Vaše deti neco přes den? Vařím dceři čaj, ale většinou ho celý vylivam

AlenaSu
Kecalka 401 příspěvků 06.11.18 21:24

Dcera má téměř 9m a má zavedeny jogurt k snídani,dopol­.svačinu mleko,oběd masozel,odpoledni svacina když chce tak ovoce jinak mléko a večer na spaní též mléko. Teď u nás momentálně vede rohlík,protoze ji rostou horní zuby. Kojím a prso je pro ni zkrátka pořád na prvním místě. Neřešim to. Sní pár lžicek. Mám snahu jí dávat k pití vodu,ale zatím neúspěšně.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 06.11.18 21:28

U nás necelých 8 měsíců, kluk. Ráno a dopoledne kojení (ale v množství, že se to někdy rovná spíš jako jedno kojení. Jak kdy). Oběd masozelenina, prostě nějaké maso, brambory, zelenina, těstoviny - dávám to formou polévky nebo kaše, aby měl i tekutiny - sní většinou okolo 200g. Odpoledne kojení, večeře kaše s ovocem nebo přesnídávka s piškoty, taky těch cca 200g. Před spaním kojení, v noci kojení 1×. Ráda bych přidala ještě jeden příkrm, ale zatím ho marně učím pít.

Limi123
Závislačka 3561 příspěvků 06.11.18 22:14

V prubehu dne sni tak 50-150g ovoce, qpp-150g jogurtu a 50-100g masozeleniny a jinak kojim. Nejak pravidelne to rozlozene zatim nemame, jak se to hodi.

Ovoce a jogurt davam do plnitelnych kapsicek, at si to vycucne a masozeleninu lzickou, protoze jsou v ni uz kousky.

bubenicka
Povídálka 16 příspěvků 06.11.18 22:33

Já dávám i čaj nebo vodu, ale stejně zbytek dopíjim já. (V létě ale vypila cca 120 ml)

Limi123
Závislačka 3561 příspěvků 06.11.18 22:34

Ja kvuli tomu, ze vubec nepil, ukoncovala kojeni az po lete. Zacal pit az po ukonceni kojeni, donutilo ho to, ale bohuzel pouze stavu.

Terez001
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 06.11.18 23:04

Ráno kaše 150 ml, dopo presnidavka 200g, nebo banán, odpo 200g masozel.doma vařenou s různou přílohou, svačinu moc nechce, zkouším jogurt - bílý nechce, musí tam být hodně přesnidavky, nebo nastrouhané sušenky, nebo dělám pudink z UM cca 180 ml, (to ale nevarim, abych neznicila vitamíny), nebo jogurt od nestle, večer opět kaše 150-200ml . Přes den sni asi 10 krupek. V noci má 2× um(celkem 200-250ml) Pres den mléko nechce vůbec. Pije celkem dost, dělám čaje dětské., vypije asi 600 ml. Má 8..5 měsíce a 8.5 kg.. No nic moc, přitom jídla sní celkem dost a ani se ještě neplazi
:think:, takže pohybu moc nemá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >