Neklidné dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaryJackie
Povídálka 22 příspěvků 05.11.18 15:09
Neklidne dite?

Zdravim, jsem prvorodicka, takze se prosim nesmejte memu pravdepodobne dost hloupemu dotazu.

Posledni dny muj syn,7.tydnu, sebou dost sije. Driv to byla vetsinou zadost o rihnuti nebo pochovani. Ted to ale dela nakrmeny (kojim),odrihnuty, prebaleny. Mava rukama a kope nohama, pripadne pritahuje nohy k rukam a obracene, jako by cvicil sklapovacky. Nebreci u toho, jen tak jako knoura, jako kdyz se treba my namahame u cviceni. Je to jen normalni potreba pohybu nebo se mam pidit po jine pricine?

Dekuji.

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17354 příspěvků 20 inzerátů 05.11.18 15:15

Některé děti jsou živější, akčnější, víc se zajímají o okolí a jsou snaživější se někem dostat. Jiné leží půl roku jako balík a vydrží jim koukat na hrazdičku. :nevim:
Dělají to i dráždivější děti, na podněty reagují nadměrnější či intenzivnější aktivitou.
Nehledej v tom vědu a užívej si miminko.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 05.11.18 15:46

Mozna ho trapi brisko ;) a nebo je proste tak akcni… :mrgreen:

MaryJackie
Povídálka 22 příspěvků 06.11.18 03:57

@Svistice @Kukacka123 A kdyz ho mam v poloze hrudnikem na muj hrudnik,tak zveda hlavicku,ale najednou ji strasne cukne,ze mi malem cely vyleti z naruce. Nebo ji ma sice polozenou na mne,ale porad ji s nevrlymi zvuky otaci na obe strany. Rychle za sebou a ani ji nezveda,proste se o me tre.

Nechci hned volat doktorce,pro ni je vsechno vzdycky v poradku,tak se zas nechci shodit,kdyby fakt o nic neslo.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17354 příspěvků 20 inzerátů 06.11.18 06:27

@MaryJackie Tak si ho nahraj na telefon a az pujdete na kontrolu, tak ji to ukaz.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 06.11.18 07:10

@MaryJackie ja bych asi malou sebrala a k dr zasla ;) ale nas dr je fajn a muzu mu volat kdykoli ;) akorat budes vynervovana…to ti za to nestoji…akoc tam a uvidis ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >