Algifen při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

00verča00
Stálice 78 příspěvků 04.11.18 17:26
Algifen pri kojeni

Ahoj, chytl me zlucnikovy zachvat a bohuzel jsem si musela dat algifenovd kapky. Mam doma ctyr denni miminko a plne kojim. Ted mam hrozne vycitky, abych mu neublizila. Prosim uklidnete me, ze to nevadi :(

Kdyby to nebylo nutne, tak si je urcite nedam!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8447 příspěvků 04.11.18 17:37

Pokud je to jednorázově neřešila bych to, neužívala bych pravidelně ani ve velkém množství, ale vadit takhle jednorázově by neměl :)
Např tady :)

http://www.vasedeti.cz/diskuzni-forum/?…

Heivka
Závislačka 3198 příspěvků 04.11.18 17:37

Tak v příbalovém letáku je že se při těhotenství a kojení nesmí. Stačí číst.

ugluk
Hvězda diskuse 43022 příspěvků 04.11.18 17:38

http://www.porodnice.cz/…behem-kojeni

Ottylka
Kecalka 129 příspěvků 04.11.18 17:38

Buď v klidu, mně dávali algifenové kapky v porodnici na bolesti po císařském řezu, samozřejmě jsem kojila.Využila jsem asi jen dvakrát, ale jiné maminky je braly třeba i 3krát denně.

chmz
Kecalka 156 příspěvků 04.11.18 17:38

Algifen je na predpis a je to docela drijak. Zeptala bych se radeji sveho doktora nebo zavolala na pohotovost nez se ptat tady.

00verča00
Stálice 78 příspěvků 04.11.18 17:51

@Kristyna.Vechto­va uz si ho nikdy nedam. Ale jsem s malym sama doma a nic jinyho mi nezabira :/ zitra uz budu mit prasky od dr

Janli
Kelišová 5968 příspěvků 9 inzerátů 04.11.18 17:51

Já jsem těsně před porodem dostávala kvůli ledvinové kolice mezokain a podobný lahůdky. O dost vyšší level než algifen. Pokud to nebudeš do sebe lít nonstop a opravdu si vezmeš jen v nouzi nejvyšší, nemusíš se tím trápit.

00verča00
Stálice 78 příspěvků 04.11.18 17:51

@Ottylka tak to me trochu uklidnilo, dekuju:)

Ottylka
Kecalka 129 příspěvků 04.11.18 18:00

@00verča00 Když použiješ jen párkrát, nic se nestane. Příbalové letáky a farmaceuti se jen jistí a na těhotné a kojící jsou kolikrát moc přísní.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8447 příspěvků 04.11.18 18:01

@00verča00 chápu, byla bych v klidu, ono se pro jednou nic nestane. Ono jde o to, že testování na vhodnost v těhotenství a při kojení, je velmi finančně náročné a kdo by to chtěl zkoušet že, takže radši výrobce napíše, že to není vhodné a je tím krytý. Určitě si to nevyčítej, hlavně že se Ti ulevilo a můžeš se tak postarat o malého, když jsi sama doma.

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 04.11.18 18:03

@Kristyna.Vechto­va Algifen nám dávali v porodnici na bolest při zavinování dělohy. Jistě věděli, proč tak mohli činit. Mě osobně to velmi pomohlo. Rozhodně jsem tohle léčivo dlouhodobě nezneužívala. Myslím, si, že takto nárazově nemohlo děťátku uškodit a rozhodně sis ho nedala jen tak pro nic za nic, ale potřebovala si akutně něco na bolest. Výčitky neměj :hug: .

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 04.11.18 18:11

Mě ho dr předepsal v těhotenství když mě chytli ledviny.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63271 příspěvků 3 inzeráty 04.11.18 18:29
@Heivka píše:
Tak v příbalovém letáku je že se při těhotenství a kojení nesmí. Stačí číst.

No, mozna by sracilo spis premyslet… tohle je napsany u vetsiny leku, neb nejsou na tehotnych testovany.

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 1974 příspěvků 2 inzeráty 04.11.18 18:34

U nas ho davali na bolesti v porodnici po porodu… Kojila jsem rok a pul a vyjimecne jsem si ho taky na neco vzala a dite je uplne v pohode. To pisou uplne na vsem, ze to nesmi kojici, ale ve vetsine pripadu se pouze kryji. Kdyz to nebudeš uzivat po litrech, tak se nic nestane.. Ale se zlucnikem bych si radsi dosla k doktorovi.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >