Nespokojené vrčící miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klarcaa
Povídálka 23 příspěvků 04.11.18 07:27
nespokojene vrcici miminko

Ahoj holky,

Mam 2mesicni holcicku. Kdykoliv je vzhuru tak je vecne nespokojena, bud place nebo tak jako vrci. Neustale se dozaduje prsu jedine tam se uklidni, ale potom se prepiji a blinka. Takze ji nemuzu porad uklidnovat prsem. Je absolutne proti dudliku. Hracky ani satkovani muzika ji nezajima. Nekdy ji boli brisko ale nekdy je vylozene protivna a prijde mi ze breci a ani nevi proc. Nechapu ty maminky kdyz mi reknou no my se vzbudime v 6 a ja spim do 8mi a dite na me vesele v posteli kouka. Jeste se ani nesmeje ja doufam ze ji zacnou zajimat vic hracky a az se usmeje tak to bude taky lepsi. Ale ted absolutne nevim co sni mam delat kdyz je vzhuru. V kocare zatim usne kdyz sni jdu ven ale pak mam zase vycitky ze nevim co sni tak ji hned supnu do kocaru. Kdyz je u nas emma vzhuru tak je bud rev, vrceni, tlaceni, mruceni. Lidi se nam i smejou co furt vydava za zvuky. Nemela jste nektera to same? Kdy to preslo jestli to preslo? :nevim: uz bych si to materstvi chtela tak uzivat ale zatim.jsem jen ve stresu kdy se vzbudi.. :roll:

Reakce:

Uživatel je onlineAlyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 04.11.18 07:41

Tak do roka jsem mela syna bud na rukach skakajici na mici, u prsu, nebo v kocare. S kocarkem ven, kazdy den i nekolik hodin v kuse.:)…

kve-tinka
Závislačka 4389 příspěvků 7 inzerátů 04.11.18 08:12

Ja mela s kocarem odkrokovane nase mesto :lol: byla jsem venku dopo i odpo za kazdeho pocasi
Jo a edit,nekdy mi rval i v kocarku,takze jsme se domu tteba vraceli se sirenou.

warita
Echt Kelišová 8183 příspěvků 04.11.18 08:15

Moje dcera prorvala prvni mesice durch. Od 6 rana do pulnoci. Nosila jsem ji nonstop cely den.

Bud rada, ze mas alespon nejaky zpusob, jak ji uklidnit. Nedelej si zadne vycitky, ze se ji nedokazes venovat jinak, jeste to ani nejde. Muzes ji cvicit nozickami, aby lepe odchazeli prdiky. Muzes ji zpivat, muzes ji masirovat slapky.

Z tohoto rvouciho obdobi bude muset vyrust, s tim nic nenadelas. ocekavej, ze se to zepsi spis tak na 4m a vys.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1027 příspěvků 1 inzerát 04.11.18 08:17

U nás nespokojene miminko, hrůza, ale pomohlo vysadit mléko - asi alergie či jen špatné trávení syrovátky. Že dne na den spokojené dítě. A vše se upravilo po asi půl roce, mohla jsem zase jist mléčné výrobky (kojila jsem) a i teď on sám vše jí.

wasilly
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 04.11.18 08:48

Tohle jsem měla s druhým dítětem do cca 4 měsíců. Po kojení byl tak deset minut v pohodě a pak další dvě až tři hodiny řval. Takhle to bylo až do začátku 5. měsíce. Pocity šílené, ještě starší dcera vůči ní jsem měla ještě výčitky, že na ní kašlu.
Držím ti palce

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >