Moje dítě má růstový spurt snad od narození

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veruuuse
Povídálka 41 příspěvků 05.11.18 20:31
Moje dítě má spurt snad od narození

Ahoj. Zajimal by mne vas nazor a zkusenosti. Mam dceru 8m a snad od narozeni ma hlad kazde 2-2,5hodiny. Sem tam jsou dny, kdy chce jist kazdou hodinu. Naji se, je v pohode a treba uz po pul hodine az hodine uz knoura a je nespokojena. Ted uz se primo sape po me, takze vidim, ze fakt chce zase jist. Kojime plus prikrmy od konce 5.mesice. Vahove je akorat, zadnej buclik. Ma nekdo taky takoveho jedlika? prejde ji to nebo ji mam nejak korigovat? ono to muze byt nekdy taky z nudy, tak ji zkousim zabavit a tak. To to treba natahnu o pul hodky. No a v noci uz od konce 3.mesice vstavame kazde 2 hodiny. Ted ma obdobi, ze se vzbudi i po hodine, tak si ji.beru k sobe a uspavam ji. To se probudi opet po hodine a uz se neda uspat a chce jedine prso.
Budu rada za rady a zkusenosti :D
Diky, Veronika

Přečtěte si článek: Růstový spurt. Trucuje, nebo má hlad?

Reakce:

z92
Kecalka 175 příspěvků 05.11.18 20:33

To nebude hladem, ale závislostí na prsu ;-)

Celina
Závislačka 3330 příspěvků 05.11.18 20:43

A jak jsi přišla na to, že má hlad? Normálně si tě naučila, že jsi její živý
dudlik :lol:
Bude dost těžké ji to odnaučit, pokud ti to začne vadit.

Mala.ještěrka
Kecalka 292 příspěvků 05.11.18 20:43

Syn taky vyžadoval kojení tak po dvou hodinách. Maximum byly hodiny tři a to jsme museli být někde ve frmolu ( třeba v nákupáku) a vydrželo mu to stejně asi jenom tři týdny. Byl veliký, ale ne tlustý. Jo a měl dudlík a závislák na prsu nebyl.

veruuuse
Povídálka 41 příspěvků 05.11.18 20:47

@z92 no mozne to je,ale co s tim :lol:
Ale ikdyz ji dam trochu jogurtu nebo krupiny,tak je spokojena a jede se dal..jde si hrat a dobry. No a taky ja se nemuzu najist,tp hned musi taky. Muzu se v klidu najist jen tehdy,kdyz je zrovna po jidle mala :lol:

veruuuse
Povídálka 41 příspěvků 05.11.18 20:49

@Mala.ještěrka To mala taky vydrzi 3 hodky,kdyz nekde jsme nebo kdyz to zaspi :D . A jak dlouho ho to takhle drzelo?

Mala.ještěrka
Kecalka 292 příspěvků 05.11.18 21:00
@veruuuse píše:
@Mala.ještěrka To mala taky vydrzi 3 hodky,kdyz nekde jsme nebo kdyz to zaspi :D . A jak dlouho ho to takhle drzelo?

Když snědl alespoň dva příkrmy, z toho jeden oběd s masem. Jo a když se naučil pít vodu, to udělalo fakt hodně.

Oprava: Dokud nesnědl alespoň dva příkrmy…

veruuuse
Povídálka 41 příspěvků 05.11.18 21:24

@Mala.ještěrka hmm,tak mala ji teda malo prikrmu masozelenina,ale jogurt,kasicku,to si da vic a vodu,cajik pije. Tak snad az zacne vic jist ty obedy.

CocoCoco13
Povídálka 35 příspěvků 05.11.18 22:24
@veruuuse píše:
Ahoj. Zajimal by mne vas nazor a zkusenosti. Mam dceru 8m a snad od narozeni ma hlad kazde 2-2,5hodiny. Sem tam jsou dny, kdy chce jist kazdou hodinu. Naji se, je v pohode a treba uz po pul hodine az hodine uz knoura a je nespokojena. Ted uz se primo sape po me, takze vidim, ze fakt chce zase jist. Kojime plus prikrmy od konce 5.mesice. Vahove je akorat, zadnej buclik. Ma nekdo taky takoveho jedlika? prejde ji to nebo ji mam nejak korigovat? ono to muze byt nekdy taky z nudy, tak ji zkousim zabavit a tak. To to treba natahnu o pul hodky. No a v noci uz od konce 3.mesice vstavame kazde 2 hodiny. Ted ma obdobi, ze se vzbudi i po hodine, tak si ji.beru k sobe a uspavam ji. To se probudi opet po hodine a uz se neda uspat a chce jedine prso.
Budu rada za rady a zkusenosti :D
Diky, Veronika

Neporadím mám to samý a to už máme 10 měsíců :zed: :nevim:

veruuuse
Povídálka 41 příspěvků 06.11.18 08:02

@CocoCoco13 8o :zed:

horakova.verunka
Stálice 81 příspěvků 08.11.18 00:57

@veruuuse A zkoušela jsi jí vážit, kolik toho vypije? Jestli si třeba nevytáhne málo…Jako já mám doma také malého Otesánka…Je jí 5 týdnů a někdy je schopná vypít během hodiny 250ml (hlavně večer), jinak normálně přes den 90-120ml co 2-3 hod…Někdy se to protáhne na 3,5, ale to jen výjmečně…Ale v noci pak spí klidně 5-7hod…Přibírá týdně 250-290g a už má dvě brady :D A prostě, když nedostane své, nedá pokoj a je protivná…

veruuuse
Povídálka 41 příspěvků 08.11.18 13:41

@horakova.verunka Nemam doma vahu, ale pred mesicem jsme byly na kontrole a pribrala 450g za mesic. A doktorka rikala, ze pribyva dobre. Jako malinke mimi pribyvala cca 800-1000g za mesic. A taky do 3 mesicu mi spala tech 7 hod. v kuse. Od konce 3.mesice se to zaclo zkracovat. Nekdy se budila i po hodine, ted uz je to po 2-3 hodinach a dnes v noci vydrzela dokonce 4 hodiny :dance:, coz je fakt uspech pro nas. No ale je fakt, ze by mela vic jist masozeleninu, kdyz sni vic obeda, tak vydrzi dyl. Ona je takova drobnejsi,ale tvaricky ma naducane :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >