Curapil nebo Venira?

3.11.19 20:52

Curapil nebo Venira?

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat ktere vitaminy jsou lepsi pro rust vlasu? Silene me padaj a nerostou a nemuzu se rozhodnout mezi temito dvemi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3.11.19 21:10

@martinkaaa89 Oboji brutalne predrazene, Revihair od Dr.Max nebo Biosil plus. Oboji funguje, byt cena je rozdilna. Huste vlasy do pasu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 21:19

@ontarova.stara aha a můžu se zeptat jesli byli změny vidět nějak na začátku? Ja už právě brala biosil a nic moc :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 21:27
@martinkaaa89 píše:
@ontarova.stara aha a můžu se zeptat jesli byli změny vidět nějak na začátku? Ja už právě brala biosil a nic moc :roll:

Na zacatku samozrejme ne, nejdrive se jakakoliv zmena projevi po dvou mesicich, kdokoliv slibuje neco jineho, lze.
Jinak je dobre to kombinovat i s Alpecin samponem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
351
3.11.19 21:33
@ontarova.stara píše:
Na zacatku samozrejme ne, nejdrive se jakakoliv zmena projevi po dvou mesicich, kdokoliv slibuje neco jineho, lze.
Jinak je dobre to kombinovat i s Alpecin samponem.

A neprojevily se účinky i na nežádoucích místech? Myslím například chloupky na obličeji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3762
3.11.19 21:37

Beru Veniru od unora a jsem moc spokojena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 21:38

@scentini tak to je super, no je lepsi v tom, ze tam je colagen :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 21:51
@Alushka.S píše:
A neprojevily se účinky i na nežádoucích místech? Myslím například chloupky na obličeji?

Tak to asi uplne neposoudim, protoze na nezadouci ochlupeni jsem nikdy netrpela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.19 21:54
@martinkaaa89 píše:
@scentini tak to je super, no je lepsi v tom, ze tam je colagen :think:

Ale to mnozstvi je celkem male 50 mg/kapsle, to je naprosto zanedbatelne mnozstvi. Kolagen muzes doplnit treba od Medpharma za cca 160,– mas 67 tablet, kde v jedne mas 300 mg kolagenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama