Noční pocení + teplota před MS

Anonymní
3.11.19 10:57

Noční pocení + teplota před MS

Ahojky, prosím o zachování anonymu - informace o zdravotním stavu.
Jsem už zoufalá.
Jsem 3,5 roku po porodu, po porodu po velkých obtížích mi přišli na neléčenou boreliozu a jiné zdravotní problémy. Léčím se u doktora Klubala. Měla jsem před menstruací šílené pocení, několikrát za noc se musím převlékat, šílené. Pak sem to měla snad většinu měsíce. Přisuzovala jsem to těmto nemocím. Dostala jsem atb na boreliozu a brala skoro rok, tohle přešlo. Teď rok atb neberu a zase se mi to vrátilo…(to pocení).. Jsem už fakt zoufalá… Od porodu mám hraniční štítnou žlázu, nikdo to nechtěl řešit, prý nevýznamné. Klubal měl vždy snahu mě někam poslat, ale nikdy to nikdo neřešil. Prý je to OK. Jím zdravě, nehubnu. Snažím se sportovat, ale nic, někdy jen cm… Od porodu mám s tím velký problém. Dřív na to jak jím a jak sportuji, tak bych měla o dost míň. Je mi 30 let… V září mi brali krev a borelioza tam furt je, ale hodnoty padají, mám tam pořád ten lehký zánět štítné žlázy. Vyšší mužské hormony, zítra budu kult výsledky k dispozici. Už jsem fakt zoufalá. Bolí mě furt občas jakoby v krku, mám furt zimnice a teď sem to dostala a už jsem měla teploty kolem 37, několikrát za noc se musím převlékat, jsem úplně hotová a zhoršila se mi strašně psychika, léky jsou navýšené a zlepšení jen lehké. Muže to být to štítnou? Nebo hormony? Nikde mě nechtějí léčit, protože je to prý nízké :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.11.19 05:20

Zimnice+pocení, bolesti svalů a kloubů - tak se projevuje moje tělo při vyčerpání. Naposledy když jsem měla po 3 týdny denně migrény.

U štítné - pokud je hodnotami mimo se také v noci potím, ale jinak (obličej a hruď - pot doslova stírám dlaní jako stěrkou)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama