Cybex priam cena - dvojkombinace nebo sporťák?

14.4.21 10:17

Cybex priam - cena??

Ahoj, než se mám narodilo miminko zvažovali jsme kočárek Cybex priam. Nakonec u nás vyhrál Joolz day + a s ním nejsem teta dost spokojená. Koukala jsem, že bychom si pořídili teda Cybex priam, ale už jen sporťák. Zaskočila mě však ta cena. Dvojkombinace vychází přes 30 000 a sporťák je za necelých 5000? :zed: manžel si myslí že za těch 5000 je jen ten sedák bez konstrukce.

https://www.vandastore.cz/…0-22830.html?…

Nemáte s tímto někdo zkušenosti? Přijde mi celkem hloupost, aby se prodával jen sedák. Bez té konstrukce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15
14.4.21 10:22

Je to jen sedák bez podvozku :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5229
14.4.21 10:33

Je to sedák bez podvozku… je to v názvu „seat“… což je sedátko, sedák… a jak sjedeš dolů máš tam podvozek ze sedákem za 32tis. A asi jak budeš pátrat najdeš třeba levnějí jinde. Ono logické proč by dvojkombinace stála přes 30tis a pak sporťák komplet 5tis… jakože že by ta korba pro miminko z toho stála 25tis… to asi logiku nedáva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.21 10:39

@Veru1987 to sice nedává, ale zas mi přišla i jako hloupost že dvojkombinace v době, kdy jsme ji chtěli koupit vycházela na 31 000 a jen sporťák za 32 000. Taky je ale hloupost jen těch 5000. Čekala jsem, že ho někde seženu ten samotný sporťák za cca 15 000 ale očividně ne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
14.4.21 11:06

Jsem docela v šoku z té ceny…mame sportak Cybex eezy za cca 6 tis. a spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
931
14.4.21 11:08
@Czerepakadaniela píše:
Ahoj, než se mám narodilo miminko zvažovali jsme kočárek Cybex priam. Nakonec u nás vyhrál Joolz day + a s ním nejsem teta dost spokojená. Koukala jsem, že bychom si pořídili teda Cybex priam, ale už jen sporťák. Zaskočila mě však ta cena. Dvojkombinace vychází přes 30 000 a sporťák je za necelých 5000? :zed: manžel si myslí že za těch 5000 je jen ten sedák bez konstrukce.

https://www.vandastore.cz/…0-22830.html?…

Nemáte s tímto někdo zkušenosti? Přijde mi celkem hloupost, aby se prodával jen sedák. Bez té konstrukce

Ano, je to cena bez konstrukce, pouze za sportovni sezeni 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5229
14.4.21 11:16
@Czerepakadaniela píše:
@Veru1987 to sice nedává, ale zas mi přišla i jako hloupost že dvojkombinace v době, kdy jsme ji chtěli koupit vycházela na 31 000 a jen sporťák za 32 000. Taky je ale hloupost jen těch 5000. Čekala jsem, že ho někde seženu ten samotný sporťák za cca 15 000 ale očividně ne :lol:

sporták tak 25tis asi tak bude. Já bych to nedala. Nebo spíše ani na to nebylo tolik :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
14.4.21 11:16

@Veru1987

Za 32 tisic to je, ale podvozek epriam (ten ma elektricky pohon) klasicky je kolem 20 tisic na techto strankach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
14.4.21 12:50

Spis bych zvazila, jestli ma vubec jeste smysl kupovat priam za tu cenu na tu chvilku… jestli uz mas dite vetsi, tak jestli by nebyl lepsi nejaky mensi lehci skladnejsi sportak, nez se tahat se sportakem z dvojkombinace zvlast ted na leto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.21 12:55

A mohly by jste mi prosím doporučit jiný sporťák? Na ceně až tak nesejde. Ani na žádný extra terén ho nepotřebujeme. Spíše potřebujeme ať nezabere v kufru moc místa a ať je lehčí a taky odpružený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5229
14.4.21 18:58
@Czerepakadaniela píše:
A mohly by jste mi prosím doporučit jiný sporťák? Na ceně až tak nesejde. Ani na žádný extra terén ho nepotřebujeme. Spíše potřebujeme ať nezabere v kufru moc místa a ať je lehčí a taky odpružený.

Já měla sportáku několik. Neměli jsme tedy až takový vysoký rozpočet :-). Pro mě bylo nejdůležitější polohování nohou (byla jsem překvapená že to nemají všechny sporťáky, a nelíbili se mi svěšené nohy, když dítko spí), dlouhé ležení, chodíme na dlouhé výlety, takže ať se dítě pohodlně vyspí. Dlouhá stříška proti slunci. A nafukovací kola, ještě líp gelová nepropichnutelná. To byli mé požadavky. A za mě tehdy vyhrál britax b-motion 4+. Měli jsme ho asi od 10m, do dvou let. Pak u dcery kočárek neměl smysl… ušla hodně, a nespala přes den. Britax váži myslím 11kg, do auta skladný. Mě vyhovovoval ve všech směrech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat