Cyklovýlet pro děti 5-8let

9570
28.3.20 09:38

cyklovýlet pro děti 5-8let

Ahoj, zakládám diskuzi pro odlehčení a hledám inspiraci na víkendy, kam by se dalo s dětmi jet na kole. Mladší toho zatím moc neujede, proto poprosím o tip na cyklostezku, která je cca 10-12km dlouhá, nejsou tam velká převýšení a kdyby tam byl cíl v podobě hřiště na odpočinek nebo dobré zmrzliny, bylo by to fajn. Nápadů můžete napsat víc, ale ideálně sever a východ Čech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Pvln34
28.3.20 09:42

:zed: :zed: asi si si pomýlila obdobie, nie? Cyklovylet zakončený ihriskom a zmrzlinou si naplánujte na budúce leto, až nebude celoštátna karanténa :roll:
(test: hádaj co sa stane keď takýto nápad dostane polovička tvojho okolia?)

• Nahlásit
  • Citovat
18876
28.3.20 09:47
@jowana píše:
Ahoj, zakládám diskuzi pro odlehčení a hledám inspiraci na víkendy, kam by se dalo s dětmi jet na kole. Mladší toho zatím moc neujede, proto poprosím o tip na cyklostezku, která je cca 10-12km dlouhá, nejsou tam velká převýšení a kdyby tam byl cíl v podobě hřiště na odpočinek nebo dobré zmrzliny, bylo by to fajn. Nápadů můžete napsat víc, ale ideálně sever a východ Čech.

pane bože fakt jako zmrzlina a dětský hřiště jo???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
28.3.20 10:05

Mne to prijde normalni, lidi maji plno casu, sedi na internetu, tak sbira inspiraci treba na srpen.
Kazdy pochopi, ze nechce jet dneska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9570
28.3.20 10:16

:roll: hledám samozřejmě tip po karanténě, na léto - předpokládám, že se nikam jinam nedostaneme..neviděla jsem jako nutné něco takového zmiňovat :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
621
28.3.20 10:46
@jowana píše: :roll: hledám samozřejmě tip po karanténě, na léto - předpokládám, že se nikam jinam nedostaneme..neviděla jsem jako nutné něco takového zmiňovat :zed: :mrgreen:
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama