Cysta 6,5 cm a problémy při sexu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15
25.5.22 09:27

Cysta 6,5 cm

Minulý rok v létě 2021 mi zjistili, že mám cystu tehdy byla malá neměla ani cm.
Dostala jsem injekce a doktorka doufala, že při Ms se cysta odloučí, nestalo se. V zimě jsem dostala problémy, bolesti při pohlavním styku, bolesti jen tak, píchání na levé straně, ukrutne bolesti při Ms. Takže zase nemocnice cysta měla 4 cm. Z nemocnice mě poslali domů že to může prasknout a odloučit se. Dneska mám břicho jak balón! Doslova. Všichni si myslí, že jsem těhotná. Jenomže já od zimi nemám pohlavni styk protože mě bolí už i prsty ve vnitř, šla jsem na gyndu a má cysta má 6,5 cm, jela jsem do nemocnice. A víte co? Zase mě pustili domů!!! Já se tě cysty chci zbavit. Tak co mám dělat? Zkusím ještě jinou nemocnici. Mě napadlo.

Jeste bych se chtěla zeptat, kdo má cystu máte problém se suchostí?? Je mi 28 let a i při orgasmu když masturbují tak jsem sucha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.5.22 09:39

Ahoj, já mám břicho taky pěkně vypouklé, jako kdybych byla v začátku těhotenství. Navíc jsme se už 6měsíců intenzivně snažili o mimi, bez výsledně, příčinou je cysta 8×7. Zjistila jsem to minulý měsíc. Teď čekám na menstruaci, která nepřichází, už mám 4 dny zpoždění. Všechny problémy, co popisujete mám taky. Jsem ráda, že aspoň vím z čeho. Nejdřív jsem si myslela, že je to následkem císaře. Mně doktor hned narovinu řekl, že počkáme do další menstruace a pak se domluvíme na laparoskopické operaci. Další řezání do břicha… Kéž by zmizela sama.

• Citovat
  • Nahlásit
3867
25.5.22 09:42

A co na to gynekolog? Me rikala doktorka, ze cysty od 5cm se uz odstranuji :nevim:..odkud jsi? Jestli z Prahy, tak mi rikala doktorka, ze z Vinohradske takhle posilaji domu, proto me poslala k Apolinari a tam se hned domlouvali laparoskopii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
25.5.22 09:48

Já byla v ústí nad Labem. Tak nevím no :/ Teplice nebo rovnou Praha. Chci se jí zbavit. Protože břicho fakt vypadá jako bych v tom byla. Píchání mám. A ještě k tomu nemůžu mít sexuální život. Chci to vyndat. Moje gyndarka se naštvala, ze mě poslali domů. Ale oni mě poslali bez vyšetření domů. Já tam přišla z papírem od doktorky a sestra mi řekla, že je 8 ráno a středa. Že si mám přijít v úterý v 11. Ale může mi to kdykoliv prasknout a začít krvácet do břicha. Já mám strach a chci se toho zbavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9209
25.5.22 10:18

Záleží i kde přesně je.. ale 6,5cm je fakt velká.. odejít může a nemusí..
já měla 11cm a to jsem lezla bolestí po stěně..
jinak u myomu mi problémy začly už od cca 3cm a byla jsem u obou těchto problémů na odstranění v celkové narkoze, takže nechápu tu nemocnici??
bych šla jinam, toto je pro mne nemyslitelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
25.5.22 10:39

@Melodie91
Ve vinohrádske mě operaci akutně s bolestmi 7,5cm a 10tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
25.5.22 11:08
@Lucy75 píše:
Záleží i kde přesně je.. ale 6,5cm je fakt velká.. odejít může a nemusí..
já měla 11cm a to jsem lezla bolestí po stěně..
jinak u myomu mi problémy začly už od cca 3cm a byla jsem u obou těchto problémů na odstranění v celkové narkoze, takže nechápu tu nemocnici??
bych šla jinam, toto je pro mne nemyslitelné.

Mám cystu v levém vaječníku a doktorka říkala, že je zničeny. Teď jedu do jiné Nemocnice. Tak snad mi naplánují hospitalizaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19534
25.5.22 11:23

Mně poslali na laparku hned když cystu viděli, ale měla 10cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
25.5.22 21:46
@lachtanice86 píše:
Mně poslali na laparku hned když cystu viděli, ale měla 10cm.

Tak mám už taky termín operace. Zaplať pán Bůh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19534
25.5.22 22:09

@Nanuska2 to je dobře, mně se tvoří další a další. První laparku jsem měla ve 20, letos mi bude 36. Laparek mám za sebou 5 a 3punkce, vše kvůli cystam. Přeji ti ať se ti to vyresi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat