Cysta + pozitivní test...

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Denisa667
Nováček 3 příspěvky 07.03.19 06:02
Cysta + pozitivní test...

Ahoj, v prosinci jsem nedostala menses a pobolívalo me břicho, test byl negativní. Gynekolog našel cystu na vaječníku a píchl mi vyvolávačku - menses se dostavil do14 dnů. Teď mám stejny problem menses je opožděn o 5 dni bolí ne v podbřišku a mám tlak v prsou. Po vyšetření v pondělí mi zjistily tekutinu v břiše (asi praskla cysta), ale bral mi krev na test na těhotenství a ten vyšel,,mírně pozitivní,,. Včera jsem si ráno dělala test z moči a vyšla mi světle růžová čárka (není tak tmavá jako kontrolní, ale není to ani duch - je pěkně vidět). V pondělí mám jit na kontrolu a jsem z toho trochu ve stresu, myslíte, že mohu být těhotná nebo test vyskočil jako pozitivní z té tekutiny? Někde jsem četla, že test může oklamat cysta. Díky za radu. :)

Reakce:
Mišule86
Kecalka 179 příspěvků 07.03.19 06:56

Ano, cysta může skutečně znamenat pozitivní test..

Nora2
Kecalka 198 příspěvků 07.03.19 07:59

Ne, cysta neovlivní těhotenský test.

Denisa667
Nováček 3 příspěvky 07.03.19 08:12

Minule když jsem mela cystu, tak test byl negativní. Taky se mi moc nechce věřit, ze je to cysta.

Michaela02993
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 07.03.19 08:54

Cysta neprodukuhe hormon hcg, takže by neměla ovlivnit výsledek testu… Navíc když ti i doktor řekl že test z krve je mírně pozitivní neviděla bych to na tu cystu

Denisa667
Nováček 3 příspěvky 08.03.19 05:32

Ahoj, dnes jsem si znovu delala test a čárka je o něco silnější. Zase kdyby to byla cysta, tak čárka by asi zustala stejna nebo zmizela ne?
Nechci se do předu radovat a pak být zklamaná :?

Michaela02993
Ukecaná baba ;) 1908 příspěvků 08.03.19 06:26

@Denisa667 tohle opravdu není cysta… Ta neudělá tohle, test už máš krásně pozitivní tak se pomalu objednej k doktorovi :) :) :)

Váš příspěvek
Reklama