Cystokéla po operaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janis123
Nováček 6 příspěvků 07.05.19 20:54
Cystokéla po operaci

Ahoj holky, najde se některá, která má za sebou úspěšnou plastiku při cystokéle a „drží“ jí to? Bohužel čtu jen samé špatné zprávy, jak to dlouho nevydrží a do roka je to zpět :,( Popř. ještě s inkontinencí :zed:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 21:03

Mě drží již rok a půl, ale jsem po hysteroktomii…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 20:52

Prosím znovu o info nebo odkaz, které cvičení vám nejvíce pomohlo při problémech cystokely, povolení svalů pánevního dna.
Nebo prosím o fyzioterapeuta zaměřeného na tyto problémy - Vysočina, Jihočeský kraj.
Je přínosem i hormonální jóga? Někde se zmiňuje, že joga všeobecně vhodná není.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 20:56

Nemůžu najít příspěvek pisatelky, ne tak dávný, co psala, že na sobě tvrdě pracovala, věnovala se různým cvičením a fyzioterapiím…nakonec pro os. komfort podstoupila stejně operaci…

pannda
Kelišová 6886 příspěvků 32 inzerátů 10.05.19 07:32

Každé cvičení pánevního dna je přínosem ve všech směrech…většinou ale cystokélu jen zlepší, nikoli vyřeší…Na cystokélu působí i další faktor, tedy snížená děloha…

janis123
Nováček 6 příspěvků 12.05.19 21:05

Já vím, ten příspěvek jsem našla (tuším Jana97???) - cvičila SMsystém a pánevní dno - prý se to zcela upravilo, ale nakonec (po roce?) se to stejně vrátilo. Četla jsem i o hormonálních krémech a laseru. Já jsme byla rozhodnutá pro plastiku - jen co přestanu malou tahat, ale teď si už jistá vůbec nejsem. Bojím se zejména inkontinence (kterou teď nemám - možná i právě kvůli té cystokéle). Jít na operaci a pak mít oboje, to by mi už asi hráblo definitivně :(

janis123
Nováček 6 příspěvků 12.05.19 21:19

Jde mi o zkušenosti, jestli to po té operaci drží a má smysl to riskovat nebo - jak se často dočítám - to vydrží rok a pak to zase spadne :(

Váš příspěvek
Reklama