Výtok při zánětu močáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
babetka8
Povídálka 25 příspěvků 07.05.19 10:16
Výtok při zánětu močáku

Ajoj, chci se zeptat, jestli jste taky měly při zánětu močáku i výtoky? Zatím se k doktorovi nechystám, tak jestli mi poradíte i co nejlíp zabírá kromě brusinek. Děkuju za rady:)

Reakce:
My Melody
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 07.05.19 10:30

Babetka, pokial mas vytok, moze to byt uro - gynekologicky infekt, alebo infekt uretry sposobeny chlamydiami a dalsie, alebo napriklad pri kvapavke byva zapal uretry s hnisavym vytokom.

Aj ked je to klasicky zapal mocaku, nemozes to liecit brusinkami. Jednak sa zistilo, ze brusinky su placebo, su neucinne, bol to iba reklamny humbuk, za druhe, ak sa zapal mocovych ciest nelieci, je riziko ze vystupi vyssie a mozes dostat zapal obliciek, co je vazne ochorenie.

V kazdom pripade si daj urcite vysetrit moc a podla vysledku sa uvidi, ako treba zapal liecit. Zatial sa snaz vela pit, dva, tri litre denne, to je ucinna, najlepsia vec na vyplavovanie bakterii mocom.

Ak mavas caste zapaly mocaku, pouzivaj prezervativ, dodrziavaj pitny rezim, po sexe sa chod okamzite vymocit, vyplavia sa pripadne bakterie a oplachuj sa iba cistou vodou.

Mava
Generální žvanilka 24885 příspěvků 07.05.19 10:49

Při zánětu brusinky neber. Mě se osvědčila Blokurima. Je tam schéma jak to brát při akutním zánětu. A chce to litry vody. Nejlépe heřmankový čaj.
S výtokem neporadím.

DanielaMakova
Povídálka 30 příspěvků 07.05.19 20:14

Ano, měla. Poprvé a snad naposled v 31 letech. Po dnech užívání brusinkoveho čaje se to rapidně zlepšilo. Čili víkend jsem ležela a v pondělí šla do práce. Po směně neskutečně bolesti. V noci jsem nespala :roll: Druhý den chtě nechtě k lékaři, pak na URL. Akutní zánět močových cest. ATB, léky na bolest. Výtok byl, ale smysl potok čaji. 7 dní doma, teplo, dostatek pití a ATB, ty zabraly už asi za tři dny.

Váš příspěvek
Reklama