D1 - dětské koutky

8081
9.11.19 13:14

D1 - dětské koutky

Ahoj,

můžete mi doporučit benzínky/dětské koutky na D1 směr Praha - SK a případně cestou zpět?
Jedu v pátek s 3,5 letou a 13ti měsíční holkou. A tá mladší je trochu necestovatel. Resp. budu muset ji nechat někdo proběhnout + spolujezdec pauza. V létě jsme stáli u McDonaldu u Měřína - tam jsem je vypustila na venkovním dětském hřišti…
Cestou na Sk nechci moc sjíždět z D1 (pokud to nebude nutné) právě koli pak dopravě kolem Brna a Bratislavy. Chci vyrážet v pátek v poledne z Příbrami - aby to právě aspoň zčásti prospaly. Tá starší je v pohodě (a vždy byla), ale mladší je akčňák a vzteká se když má dlouho sedět a za tmy extra vztekání…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2124
9.11.19 13:48

Vetsi Mall benzinky maji u toho jejich Gastro koutku (polivky, bagety atd) detsky zidle, stolecek i omalovanky. Jinak my vzdycky sjeli nekam k mestu z dalnice. Normalne jsme se prosli po mestecku, dali naky normalni jidlo/svacu. Behat u benzinky, kde je porany, pocany okoli se mi s nima prave nechtelo. Uvnitr, kde budou zase jen sedet, je o nicem. Takze zajet si 2km sem a tam je nejlepsi varianta. Vyrazet v patek odpoledne je sebevrazda. Zustane v kolonach minimalne o hodinu a pul dyl… vyrazila bych nejhur v 1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8081
9.11.19 13:58

@Micaella22 Mno my máme zatím v plánu se doma v poledne najíst a vyrazit. Normalne trvá cesta 5,5 hodiny…

Já je právě nechci nechat běhat venku, kor v tomhle počasí. Potřebovala bych právě něco vevnitř, kde se zabaví ta mladší… Starší je v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama