Dálkové studium VOŠ všeobecná sestra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
EnFerm
Nováček 1 příspěvek 19.11.18 16:11
Dálk. studium VOŠ všeobecná sestra

Zdravím, jsem praktická sestra po matuře, a rád bych si dodělal všeobecnou sestru dálkově na VŠ/VOŠ. Je tu někdo kdo studoval či studuje? Jak zvládáte studium a služby? Vychází vám zaměstnavatel vstříc? Díky za každé info :andel: ;)

Reakce:
Uživatel je onlineLioness34
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 19.11.18 16:12
@EnFerm píše:
Zdravím, jsem praktická sestra po matuře, a rád bych si dodělal všeobecnou sestru dálkově na VŠ/VOŠ. Je tu někdo kdo studoval či studuje? Jak zvládáte studium a služby? Vychází vám zaměstnavatel vstříc? Díky za každé info :andel: ;)

Pokud se upises na napr 4roky po škole ze tam zustanes tak vycházet budu. Osobně doporučuji zkrátit úvazek a zkusit se domluvit bez úpisu. Rozhodne bych nesla na vos ale min na VS Bc ;)

89Luca
Kecalka 317 příspěvků 1 inzerát 19.11.18 16:55

@EnFerm da se to, ja se upsala a lituju!uz bych to neudelala!

chs.jasmin
Echt Kelišová 7903 příspěvků 19.11.18 16:58
@EnFerm píše:
Zdravím, jsem praktická sestra po matuře, a rád bych si dodělal všeobecnou sestru dálkově na VŠ/VOŠ. Je tu někdo kdo studoval či studuje? Jak zvládáte studium a služby? Vychází vám zaměstnavatel vstříc? Díky za každé info :andel: ;)

Ahoj,

těchto diskuzí je tady hodně - zkus projet i ty starší.

Jinak každý zaměstnavatel je individuální, někdo podporuje a někdo hází klacky pod nohy - at už ze strachu že s titulem a vysšší platovou třídou mu dotyčný uteče. :nevim: Jinak u studia mi příjde nejvíce náročná praxe, kterou ale si lze nechat uznat pokud pracuješ v oboru. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 22:39

Pokud o studiu uvažuješ, tak rozhodně na VŠ!! Na vošce budeš studovat stejně dlouho a bez " pořádného" titulu. Jinak záleží na konkrétním zaměstnavateli, zda Ti bude poskytovat úlevy či ne. Já jsem si úvazek zkrátila ( mohla jsem si to dovolit) a rozhodně nelituji. Záhul je to velký a s kratším úvazkem nemám takové hoňky a nervy!Prosím o anonym z důvodu -spolužáků zde..

Uživatel je onlineLioness34
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 23.11.18 00:00
@Anonymní píše:
Pokud o studiu uvažuješ, tak rozhodně na VŠ!! Na vošce budeš studovat stejně dlouho a bez " pořádného" titulu. Jinak záleží na konkrétním zaměstnavateli, zda Ti bude poskytovat úlevy či ne. Já jsem si úvazek zkrátila ( mohla jsem si to dovolit) a rozhodně nelituji. Záhul je to velký a s kratším úvazkem nemám takové hoňky a nervy!Prosím o anonym z důvodu -spolužáků zde..

:palec: přesně

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >