Znáte nějaké dobré kurzy matiky a účetnictví?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nicklas
Kecalka 101 příspěvků 17.11.18 20:18
Kurzy matiky,ucetnictvi

Dobry den. chtela jsem se zeptat jestli nekdo nevite o nejake levnem nebo zdarma doucovani matiky a ucetnictvi.je mi 35 let a chtela bych si mozna dodelat maturu kdyby se mi chtelo. Zkousela jsem v minulosti parkrat dokoncit stredni skolu ale ve druhaku jsem nekolikrat propadla.tak mam jen vyuceni v oboru kucharske prace

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
merlose
Neúnavná pisatelka 15762 příspěvků 17.11.18 22:22

S matikou můžu pomoct. :P

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 17.11.18 22:33

@Nicklas no zrovna na matice ani účetnictví bych nešetřila, kdyz chceš dělat zástupce vedoucí. A navíc potřebuješ i pc.

Nicklas
Kecalka 101 příspěvků 17.11.18 23:36
@merlose píše:
S matikou můžu pomoct. :P

a kolik by to asi stalo a jak by to probihalo

Nicklas
Kecalka 101 příspěvků 17.11.18 23:40
@lachtanice86 píše:
@Nicklas no zrovna na matice ani účetnictví bych nešetřila, kdyz chceš dělat zástupce vedoucí. A navíc potřebuješ i pc.

to je pravda a do prvaku by slo nastoupit az pristi rok nejdrive.prijmacky se asi nedelaji.staci asi jen vyucak

Nicklas
Kecalka 101 příspěvků 17.11.18 23:45
@Nicklas píše:

mozna by stacila naka dobra knizka matiky nez nekde utracet vetsi castky za doucovani.Treba do toho nepujdu jen jsem se ptala jestli nejsou nekde naky levny kurzy atak

Kotatko03
Echt Kelišová 8181 příspěvků 18.11.18 11:28

Odkud jsi? :)

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 18.11.18 13:57

@Nicklas kurzy účetnictví jsou. Je jich spousta. Záleží jaké účetnictví by si chtěla umět. A ceny tomu odpovídají. A navíc co se týče toho účta, není to jen, že jednou se to naučíš a hotovo. V účetnictví je potřeba studovat zákony, novely, úpravy atd atd. Účetní jsem dělala cca 10let.

Nicklas
Kecalka 101 příspěvků 18.11.18 19:37
@lachtanice86 píše:
@Nicklas kurzy účetnictví jsou. Je jich spousta. Záleží jaké účetnictví by si chtěla umět. A ceny tomu odpovídají. A navíc co se týče toho účta, není to jen, že jednou se to naučíš a hotovo. V účetnictví je potřeba studovat zákony, novely, úpravy atd atd. Účetní jsem dělala cca 10let. [/citace
Stacilo by ucetnictvi na urovni stredni skoly kdybych si nahodou chtela dodelat stredni.coz se jedna asi o jednoduche a podvojne ucetnictvi ale v praxi je to asi o necem jinem nez ve skole
lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 18.11.18 20:48

@Nicklas nevím jak jinde. Já na úrovni střední školy, umělá vypočítat náklady a výnosy firmy z příkladu. Vytvorit rozsahu, účtovat do jednotlivych skupin, umela jsen odpisy a jejich výpočty. Vypočítat mzdu, náhradu mzdy, exekuci, jak sestavit cenu vyrobku, jak udělat inventuru atd. Ale já studovala ucto a maturovala z něj.

Nicklas
Kecalka 101 příspěvků 18.11.18 21:05
@lachtanice86 píše:
@Nicklas nevím jak jinde. Já na úrovni střední školy, umělá vypočítat náklady a výnosy firmy z příkladu. Vytvorit rozsahu, účtovat do jednotlivych skupin, umela jsen odpisy a jejich výpočty. Vypočítat mzdu, náhradu mzdy, exekuci, jak sestavit cenu vyrobku, jak udělat inventuru atd. Ale já studovala ucto a maturovala z něj. [/citace
@lachtanice86 píše:
@Nicklas nevím jak jinde. Já na úrovni střední školy, umělá vypočítat náklady a výnosy firmy z příkladu. Vytvorit rozsahu, účtovat do jednotlivych skupin, umela jsen odpisy a jejich výpočty. Vypočítat mzdu, náhradu mzdy, exekuci, jak sestavit cenu vyrobku, jak udělat inventuru atd. Ale já studovala ucto a maturovala z něj.

Toho ucetnictvi je teda hodne na stredni a vubec kdys se z nej pak maturuje,chtela jsem se te zeptat jestli to je poviny z nej maturovat

Nicklas
Kecalka 101 příspěvků 18.11.18 21:12
@lachtanice86 píše:
@Nicklas nevím jak jinde. Já na úrovni střední školy, umělá vypočítat náklady a výnosy firmy z příkladu. Vytvorit rozsahu, účtovat do jednotlivych skupin, umela jsen odpisy a jejich výpočty. Vypočítat mzdu, náhradu mzdy, exekuci, jak sestavit cenu vyrobku, jak udělat inventuru atd. Ale já studovala ucto a maturovala z něj. [/citace
@lachtanice86 píše:
Toho ucetnictvi je teda hodne na stredni a vubec kdys se z nej pak maturuje,chtela jsem se te zeptat jestli to je poviny z nej maturovat
@lachtanice86 píše:

toho ucetnictvi je teda vic nez dost

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 18.11.18 22:39

@Nicklas tak já měla obor účetnictví takže ano maturoval jsem z něj musela. Ale mě to bavilo a baví, i když teď už jsem trochu jinde ale na pohovoru jsrm opět využila výpočet mzdy a exekuce a teorii z některých zákonů. Jo je toho dost a měla by si mít přehled tak nějak o základech všecho. Těžko se dá totiž učit jen jedna část. Koukám na školení pro začátečníky a vidím třeba za 6tisic. Na 6dnu po 6ti hodinách denně.

Nicklas
Kecalka 101 příspěvků 18.11.18 23:00

@lachtanice86 zalezelo by asi jak narocny by to bylo to ucetnictvi u dalkoveho studia stredni skoly a jestli by me to bavilo.v praxi bych ho asi nepotrebovala ale maturita by se hodila.ten kurs je docela drahej

merlose
Neúnavná pisatelka 15762 příspěvků 26.11.18 20:57
@Nicklas píše:

Muzeme se sejit a na vsem se domluvit. Odkud jste?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >