Přestup na jinou střední školu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 00:29
Studium-přestup SŠ

Ahoj, dcera chodí na ekonomické lyceum. Ale nedává matiku. Není prostě matematický typ. Chce v budoucnu na pedák. Do čtvrťáku projde. Ale maturitu nedá. Myslíte, že by ji vzali na zdrávku? Kde by dala maturitu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Kelišová 6839 příspěvků 03.11.18 00:33

A proč nejde na střední pedagogickou?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 00:36

Lyceum jí baví jen ta blbá matika. Jde mi jen o to jestli ji vezmou?

Janli
Kelišová 6839 příspěvků 03.11.18 00:39
@Anonymní píše:
Lyceum jí baví jen ta blbá matika. Jde mi jen o to jestli ji vezmou?

Tak od prváku určitě, do vyšších ročníků pochybuju. Na to je tam moc odborných předmětů.A není náhodou maturita z matematiky už povinná pro všechny? To by pak měla lepší zůstat kde je a na maturitu se pořádně připravit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 00:42

Zdrávka nemá matiku

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.11.18 00:43

Chci aby byla celý třeták na lyceu. A na čtvrtak šla na zdrávku nebo tam kde není maturita z matiky

Tunrida
Hvězda diskuse 48311 příspěvků 03.11.18 00:46

To je trochu blbost přestupovat ve čtvrtém ročníku z ekonomky na zdravku, ne? To jí asi budou chybět jiné znalosti k maturitě, ne?

Tunrida
Hvězda diskuse 48311 příspěvků 03.11.18 00:47
@Anonymní píše:
Chci aby byla celý třeták na lyceu. A na čtvrtak šla na zdrávku nebo tam kde není maturita z matiky

No ale na to, aby mohla do čtvrťáku, bude muset udělat vyrovnávací zkoušky, ne?

malákráličice
Ukecaná baba ;) 1608 příspěvků 03.11.18 00:50

Na zdravce jsou uplne jine predmety a navic praxe. Jedine od prvaku.

rokris
Kelišová 6818 příspěvků 03.11.18 00:51
@Tunrida píše:
To je trochu blbost přestupovat ve čtvrtém ročníku z ekonomky na zdravku, ne? To jí asi budou chybět jiné znalosti k maturitě, ne?

To by asi ani nešlo,ne? 8o

Tunrida
Hvězda diskuse 48311 příspěvků 03.11.18 00:52
@rokris píše:
To by asi ani nešlo,ne? 8o

Já si jako taky myslím, že ne. Jako kdyby řekla jakoukoliv jinou školu, ale zrovna zdravku. To už bych víc věřila, že ji vezmou na gympl :nevim: :lol:

rokris
Kelišová 6818 příspěvků 03.11.18 00:55
@malákráličice píše:
Na zdravce jsou uplne jine predmety a navic praxe. Jedine od prvaku.

Přesně. Jsou to úplně odlišné obory,

rokris
Kelišová 6818 příspěvků 03.11.18 01:01
@Tunrida píše:
Já si jako taky myslím, že ne. Jako kdyby řekla jakoukoliv jinou školu, ale zrovna zdravku. To už bych víc věřila, že ji vezmou na gympl :nevim: :lol:
:D Já teda doufám, že to možný není. To už by byl dobrej cirkus. Vždyť takových by se našlo, kterým by se to hodilo.
Janli
Kelišová 6839 příspěvků 03.11.18 01:18
@Anonymní píše:
:mrgreen: jedině pokud je dcerka geniální, aby se zvládla doučit odborný předměty a složit rozdílovky a ještě k tomu absolvovat povinnou praxi :mrgreen:
Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3013 příspěvků 03.11.18 06:58

Uvědomuješ si, že se předpokládá, že v oboru, z kterého odmaturuje, bude pracovat. Tak jí asi těžko nechají jít do čtvrťáku na zdrávku (dokážeš si vůbec představit, co se tam učí :zed:) z nějaké ekonomky,ne? A pokud není matematický typ, tak jsi ji fakt neměla dávat na ekonomické lyceum :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomejeho rodina musela zasáhnout: Za Jirkou se nikdo bez hesla nedostane!

Jiří Pomeje (54) bojuje s rakovinou v Nemocnici Na Pleši, kde se zdá, jako by... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >