Dálkové studium Zlínský kraj?

Anonymní
3.12.19 18:46

Dálkové studium Zlínský kraj?

Zdravím holky,

Chtěla bych se zeptat jestli je tady někdo kdo studuje SŠ ve Zlínském kraji. Chtěla bych si dodělat maturitu v oboru ekonomiky abych nezůstala jen se základkou???? mockrát děkuji za nějaké informace atd.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35
4.12.19 01:16

ZL

Valašské Meziříčí, nebo Kostka ve Vsetíně. Je to na 3 roky, budeš se učit účtovat, což je OPRUZ a musíš vytvořit FIKTIVNÍ FIRMU - podnikatelský plán a ten u maturity OBHÁJIT, před lidmi, ktří tomu dobře rozumí… a samozřejmě angličtina.

Budeš ekonom, kterých je na každým rohu domu tucet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.19 11:03

@Ju-2019
Tohohle bych se opravdu nebála, mám 3 roky ekonomiky za sebou a chci si studium dokončit, protože mě to baví a ekonomů je možná na každém rohu tucet, ale kolik je dobrých ekonomů? A kolik z nich zůstává v oboru?

• Citovat
  • Nahlásit
35
4.12.19 13:47

můj názor

Můj názor je, že pokud bys chtěla být dobrý ekonom, tak soukromou školu - Kostka a pak DIS.

Na nádstavbové dálkové ek. obory chodí pouze ti, kteří chtějí mít maturitu a mají vlastně jen vyučení (švadlena, cukrářka, zedník, kominík) pro takové je to na státních školách optimalizováno. Ze 40 žáků jde k matuře po 3 letech 9 a další opakují nebo opravují nebo nebyly připuštěni k matuře.

Pokud chceš být špička, tak po matuře Newton College.

Ať ti to vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat