Kostým čerta do školky

1290
3.12.19 13:31

Kostým čerta do skolky

Dobre odpoledne, potřebovala bych trochu inspiraci, jak obléct dítě do skolky za čerta :think: a kde, prosim, sehnat takové ty červené rohy na celence? Mají to třeba v pepcu? Ať jdu na jisto :) co jste oblekly klukovi do skolky, aby vypadal jak malý čertík? :) Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3598
3.12.19 13:33

Syn bude mít svítící rohy, u nás je mají v hračkářství, a možná černý tričko. Ale to nevím, jestli vystracham. Na to se dají našít kousky nějaké kožešiny třeba. Kdyby chtěl, udělám mu z černé silonky ocas a nacernim obličej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50242
3.12.19 13:34

@Terez001 kluk měl černé tričko, černé tepláky/legíny, čertovský ocas a ty rohy. Rohy i ocas jsem kupovala kdysi u nás na sídlišti v papírnictví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3875
3.12.19 13:53

Seženeš v hračkářství, v tomhle období i ve větších papírnictvích. K tomu černé legíny/tepláky, tmavé tričko a máme chlupatou vestu koupenou na bazárku. Nebo jde použít kožešina z kapuce ze zimní bundy, jestli máš nějakou odepínací, dát ji dítěti třeba kolem krku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5415
3.12.19 13:55

Tátovo roztříhané a roztrhané černé triko, na to jsem našila nebo narychlo natavila kousky červené látky a ze staré deky ustřihla pruh a přišila k triku jako ocas. K tomu černé punčocháče, papírový řetěz kolem pasu a záplatovaný pytel do ruky :-D Rohy jsme kupovali v papírnictví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8615
3.12.19 14:23

@Terez001 v hrackarstvi jsme koupili rohy a vidle. V KIKu obyc cerne triko a leginy. Z filcu jsem mu udelala na jednu nohu kopytko a z provazu a nejakeho trapecku (vse z galanterie) ocas. Barvami na oblicej jsem udelala smouhy na tvari. Z ovci cerne kozesiny jsem mu udelala pelerinku, da se na to pouzit i pletenina, coral fleece nebo nejaka stara kozesina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1290
3.12.19 14:26

Super nápady díky holky, mrknu do papírnictví, případně hračkářství. A něco vymyslím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53794
3.12.19 14:50

Nas maly bude mit cerne leginy a triko, na to mu dam pytel od brambor/ obili (strihnu ho, aby to sedelo) a v zadu ocasek. Rohy ma koupene a moje cerna tuzka udela smir na tvarich. Nejak operativne si poradime.
Stejne pujdou holky do skoly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Caboverde
3.12.19 15:43
@Terez001 píše:
Dobre odpoledne, potřebovala bych trochu inspiraci, jak obléct dítě do skolky za čerta :think: a kde, prosim, sehnat takové ty červené rohy na celence? Mají to třeba v pepcu? Ať jdu na jisto :) co jste oblekly klukovi do skolky, aby vypadal jak malý čertík? :) Děkuji!

Viděla jsem v Globusu, včetně kompletního kostýmu.

• Citovat
  • Nahlásit
1290
4.12.19 06:46

Díky holky, už jsem to nakoupila, nebudu Teda nic sit. Bude mít černé leginy, červené tričko, které ustrihnu, aby dole byly takové cípy, v papírnictví meli sadu rohu, vidli a ocasku, úplně super! Nakonec mám i svítící rohy a navrch dám vestu chlupatou a pomaluju obličej černou tužkou na obličej. @Caboverde to by bylo nejlepší, celý kostým, ale globus máme až 50 km daleko :mrgreen: tady jsem nic takového nesehnal.

Příspěvek upraven 04.12.19 v 06:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1290
4.12.19 06:48

@Kelsey můžu vědět, čím upevnís ten ocásek? V te sadě, co jsem koupila, je gumička, ale nevím co s ní. Tak to asi prisiju zpod toho trika, nebo nevím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat