Syna stresují výlety

1050
26.11.19 21:38

Syna stresují výlety

Ahoj holky syn 6 let nebyl nikdy na školním výletě, stresuje ho to, pláče, nechce jezdit busem na výlet s dětmi, nechce se vzdálit od domova, když není mezi svými (rodinou).
V pátek jedou na Vánoční výlet a tak nevím, zda ho dát, nebo ho stáhnout na ten den ze školky. Přece nechci aby se zbytečně stresoval, ale nemůžu ho pořád stahovat z výletů, divadel, které jsou mimo domov. Zatím je ve školce a příští rok má nastoupit do školy.
Dali byste takové dítě na výlet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2523
26.11.19 21:40

Nedala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19717
26.11.19 21:40

Ne, neposlala bych ho. Nač ho zbytečně stresovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
925
26.11.19 21:42

Dala bych… zivot je boj a sam nekde v koute nema sanci.. promluvit si s 6letym chapajicim klukem by mohlo pomoct, prece jedou i jeho kamaradi, nalakat ho na zazitky atd… prober jeste s ucitelkou zda breci jen rano a pak je to ok nebo kdyby brecel cely den a neslo to s nim, tak uz je asi treba hledat nekde jinde problem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20092
26.11.19 21:43

Ne, hlavně s ohledem na ostatní. Bude to akorát kazit, když bude celou dobu řvát a učitelka bude kolem něj běhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8927
26.11.19 21:45

Nedala. Měli jsme podobného. Fakt to byl problém, ani v posledním ročníku školky nechtěl nic. Plakal i na našem rodinném výletě, když jsme vzdálili za roh fotit a on to věděl!!! Teprve teď - a to je ve 2. třídě, se začíná otrkávat. A je v tomto směru lepší a leší. Prý pojede i na prázdniny na pár dnů s klukama. Vydržte! Všechno bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2633
26.11.19 21:46

Ne nedala kvůli němu a i kvůli ostatním dětem ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
26.11.19 21:49

Pockala bych. Kamaradce syn to mel do osmi let. A preslo. Na silu bych to nervala, mohlo by to byt horsi. Argument zivot je boj, to je dost HC. Kazdy jsme nejaky a on proste fixovanejsi na rodinu, no. Verim, ze do 20 to trvat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4923
26.11.19 21:50

Jistě že bych jej nenutila.

A nenutila, měli jsme doma to samé, synek mi v posl. roce školky rezolutně prohlásil :
mámo, nepovažuji za dobré jezdit se školkou mimo naší vesnici, to se mi nelíbí "

A tak prostě nejel, no budu dítě nutit? Nebudu.
Pak za rok již jako školák se školou jel, a dobrý.

Někdo prostě na to trajdání po světě není. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9665
26.11.19 21:50

Nedala ani omylem. navic, až bude v 1.tride, bude zralejší, samostatnější a méně bázlivý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4923
26.11.19 21:53

JJJ život je boj, prohlásila moje matka a vrazila mě v necelých dvou letech do jeslí nebo školky nebo co to bylo.

dodnes když si vzpomenu na vůni laku dvířek skříněk v šatně malého oddělení / nebo jeslí, nevím, vybavuji si tu místnost / a do toho se míchající pachy z kuchyně, dělá se mi nevolno, a bolí mě žaludek…chodila jsem tam první rok zoufalá a řvala za rodičema…prej…no asi ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.19 21:55

@pocker Nedala. Když jsem byla malá, a v podstatě i v pubertě, jsem pořád byla rodiči nebo sourozenci nucená někam jezdit nebo chodit. To byly tábory, výlety se školou, pobyty se školou… V pubertě a mě zase tlačili i sourozenci, ať už někam chodím… Já jsem nikam nechtěla. Byla jsem nejradši doma i když že bych měla super dětství se říct tedy nedá… A ještě teď, po 30ti letech, si pamatuji, jak mě furt někdo někam tlačil a jak jsem nechtěla. Jak jsem to nesnášel… Prostě jsem to neměla v nátuře a ani teď nemám..
A i když jsem v kolektivu byla vždycky oblíbená, tak jsem nejradši doma i teď a vyrážím ven jen výjimečně. Takže za mne radim nedavat!

• Citovat
  • Nahlásit
391
26.11.19 21:55

Zkusila bych to s ním probrat, říct mu, co všechno by na výletě viděl atd… Podle jeho reakce bych se pak rozhodla. Pokud to opravdu špatně prožívá, tak to asi nemá cenu ho na výlet posílat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4923
26.11.19 21:59

Manžela dokonce rodiče nutili chodit na nudapláž, bylo mu asi tak 11 hrozně se styděl a nechtěl ale musel, si asi mysleli že v něm musej zlomit nějaký předsudky nebo otužit nervy nebo co

:roll:

neee, v takových věcech uznávám nenucení, když je jiná možnost, kluk dozraje a bude dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
26.11.19 22:07

Neposlala bych ho, výlet má být zpestření a radost, ne stres. Bála bych se, že v něm vyloženě probudím odpor ke všem takovým aktivitám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat