Další antidepresiva...

Anonymní
18.3.21 16:55

Další antidepresiva

Uzivam 225 mg Argofanu na uzkostnou poruchu. Bohuzel muj stav se asi uz 3 mesice zhorsoval. Deprese. Dostala jsem dalsi lek, Wellbutrin 150 mg. Byla doba kdy jsem uzivala min. davku. Cipralexu. jsem z toho celkem smutna, ted jen doufam ze mi lecba zabere. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3864
18.3.21 17:05
@Anonymní píše:
Uzivam 225 mg Argofanu na uzkostnou poruchu. Bohuzel muj stav se asi uz 3 mesice zhorsoval. Deprese. Dostala jsem dalsi lek, Wellbutrin 150 mg. Byla doba kdy jsem uzivala min. davku. Cipralexu. jsem z toho celkem smutna, ted jen doufam ze mi lecba zabere. :(

Ahoj, já taky brala Argofan 225 mg a pak Wellbutrin 150 mg. Ty je bereš společně? Držím moc palce, ať ti pomůže. Já teď beru 5 druhů léků a pořád to není ono. Taky mám mimo jiné úzkosti a deprese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 17:10

@Lollitka ano, mam je uzivat spolecne rano. A jak se citis? Zabira lecba?

• Citovat
  • Nahlásit
3864
18.3.21 17:17
@Anonymní píše:
@Lollitka ano, mam je uzivat spolecne rano. A jak se citis? Zabira lecba?

Já je tedy spolu nebrala, ale zvlášť a přišel mi lepší Wellbutrin, Argofan jsem brala jen pár měsíců. Snad ti to společně pomůže. Každý jsme ale jiný. S jakou úzkostnou poruchou se léčíš, jestli to není tajné? Právě, že já jsem dost farmakorezistentní, vystřídala jsem už strašně moc léků a pořád to není úplně ono. Jak dlouho se léčíš? Chodíš i na terapii? Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 17:33

@Lollitka s OCD. Tu mam zalecenou, ale prave se mi ukazala ta deprese. Takze na OCD a uzkost mi Argofan pomohl ale na tu depresi ne, tak mi nasadil ten Wellbutrin. Lecim se jiz 8 let. Terapii a x sezeni mam za sebou ale proste mi spis nepomaha se v tom porad probirat. Hodne veci sem si vyresila a rekla bych ze sem si tim hodne urovnala zivot, ale proste ty leky potrebuji. Vim jak s nemoci zachazet ale je mi to prt platny, kor ted kdyz mam tu depku :(

• Citovat
  • Nahlásit
3864
18.3.21 17:41
@Anonymní píše:
@Lollitka s OCD. Tu mam zalecenou, ale prave se mi ukazala ta deprese. Takze na OCD a uzkost mi Argofan pomohl ale na tu depresi ne, tak mi nasadil ten Wellbutrin. Lecim se jiz 8 let. Terapii a x sezeni mam za sebou ale proste mi spis nepomaha se v tom porad probirat. Hodne veci sem si vyresila a rekla bych ze sem si tim hodne urovnala zivot, ale proste ty leky potrebuji. Vim jak s nemoci zachazet ale je mi to prt platny, kor ted kdyz mam tu depku :(

No mně právě Argofan na depresi taky nepomohl. S Wellbutrinem to bylo lepší, na tom jsem byla asi 3 roky (ale k tomu i jiné léky). Teď právě přemýšlím, jestli o něj Dr. znovu nepoprosit, protože jsem pořád hrozně spavá a vyčerpaná a Wellbutrin by mohl nakopávat. Tak snad když je máš oba společně, tak se ti lépe udělá. Deprese je hrůza (no OCD taky, taky jsem se s ní prala, ale teď je to lepší, i když spoustu kontrol a myšlenkových rituálů mám pořád, ale z domu už odjedu). Moc ti držím palce, kdyžtak Wellbutrin se dá navýšit i na 300 mg, ale tak uvidíš, jak ti to sedne a co Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
18.3.21 17:50

Držím palce, ty léky neznám, nemám s tím zkušenost, ale mám kamaráda, co trpí depresemi a je to hrozný, obdivuju jak musíte být silní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 18:11

No se spanim mam silene problemy. Jsem schopna prospat i 16 hodin. Zaspim cokoliv. Zaspala jsem i svuj vlastni rozvod :) :roll: prijela jsem o 20 minut pozdeji, nastesti na me cekali, nemusim rikat asi jak sem si nadavala, ale proste nejsem nekdy schopna vubec vstat, probrat se.. tak doufam ze mi na tady to zabere. Obcas sem mivala depky ale ted je to nejsilnejsi co jsem zazila. Doufam ze se nejak stabilizuji a budu mit zase chut do zivota. Nejsem to vubec ja :(

• Citovat
  • Nahlásit
3864
18.3.21 18:18
@Anonymní píše:
No se spanim mam silene problemy. Jsem schopna prospat i 16 hodin. Zaspim cokoliv. Zaspala jsem i svuj vlastni rozvod :) :roll: prijela jsem o 20 minut pozdeji, nastesti na me cekali, nemusim rikat asi jak sem si nadavala, ale proste nejsem nekdy schopna vubec vstat, probrat se.. tak doufam ze mi na tady to zabere. Obcas sem mivala depky ale ted je to nejsilnejsi co jsem zazila. Doufam ze se nejak stabilizuji a budu mit zase chut do zivota. Nejsem to vubec ja :(

No tak to mám úplně přesně stejné, spím 16 hodin klidně. Dnes jsem se třeba vzbudila ve 13 h a bylo mi hrozně špatně (a to jsem šla spát kolem 22 h cca). Já i spala ve spánkové laboratoři kvůli tomu, ale nic patologického tam nenašli, kromě prodloužené doby spánku a do zprávy napsali, že je to sekundární k psychiatrickému onemocnění, ale mě to hrozně omezuje. Právě proto mě taky napadl zas ten Wellbutrin. Snad tě nakopne nějak, aktivizovat by měl. Ty jo, fakt jsi zaspala rozvod? Tak snad ti tahle 2 AD společně pomůžou, četla jsem, že Wellbutrin může začít zabírat už za 14 dní, ale že to samozřejmě může trvat i týdny, tak to chce vydržet a uvidíš. Moc ti přeju, aby zas bylo dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 21:03

@Lollitka dnes mam teprve prvni tabletu.. ale pockam. Vetsinou reaguji na leky dobre. To je tragedie co, nejhorsi je ze pro druhe vypadam jako nejaka lina lemra, pritom s tim clovek nedokaze nic moc delat. Tak snad me trochu nakopne, potrebuju to jako sul!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat