Další studium na VŠ?

NCH
1
5.3.21 13:43

Další studium na VŠ?

Dobrý den,
letos bych měla končit navazující studium na vysoké škole (budu Mgr.). Přemýšlím, jestli se po ukončení přihlásit na další vysokou školu buď na bakalářský, nebo magisterský studijní program. Neřešil tento problém někdo z vás? Jaké jsou pro mě výhody či nevýhody takového dalšího studia?
Díky za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2807
5.3.21 13:44

A z jakeho duvodu se chces hlasit na dalsi studium? Kvuli rozsireni kvalifikace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1029
5.3.21 13:50

Nechápu smysl otázky. Přece stejné jako do teď. Nebo studuješ jenom kvůli nějakým výhodám? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53059
5.3.21 13:51

Presne takhle to mam letos planovane. Dodelam magistra. A davam si prihlasku, aby mi to pasovalo v oboru a rozsirilo kvalifikaci. Zkusim jich vice oboru na stejne fakulte.
Takze pocitam, ze si dam dalsi petiletku. Chci rovnou navazat, kdyz jsem zvykla na svuj rezim.
Kdybych se zastavila, tak se asi nedokopu.
Snad vis, jake mas plany?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5887
5.3.21 13:57
@NCH píše:
Dobrý den,
letos bych měla končit navazující studium na vysoké škole (budu Mgr.). Přemýšlím, jestli se po ukončení přihlásit na další vysokou školu buď na bakalářský, nebo magisterský studijní program. Neřešil tento problém někdo z vás? Jaké jsou pro mě výhody či nevýhody takového dalšího studia?
Díky za odpovědi.

Nejak nechapu, jaky problem mas na mysli? Vyhoda - nevim, jak ted, ale za nas, kdyz jsi ukoncil program a prihlasil jsi se na dalsi v ramci teze VS, tak ti odpustili predmety, ktere jsi absolvoval za 1 behem poslednich x-let. U me to znamenalo, ze se mi misto dalsich 5ti let, podarilo dostudovat za 3 roky. Nevyhoda - budes o radku let starsi nez spoluzaci :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 14:03

Holky, mám dotaz k přijímačkám. Jak se dozvím, kdy budou přijímačky na VŠ? Přijde mi pozvánka nebo si to musím najít sama na stránkách dané fakulty?

• Citovat
  • Nahlásit
1101
5.3.21 14:05
@Anonymní píše:
Holky, mám dotaz k přijímačkám. Jak se dozvím, kdy budou přijímačky na VŠ?

Asi stejně jako všichni ostatní, ne? Studuje VŠ a nedokáže si zjistí základní info? Pořád přihlášku, oni ti pak pošlou pozvánku na přijímačky. Tedy tak to bylo za mě. Teď už to je možná jinak, každopádně ať přes mail, poštu nebo školní web, dozvíte se to úplně stejně, jako ti, co nikdy předtím VŠ nestudovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53059
5.3.21 14:13

Kterou univerzitu myslis?
MUNI posilalo vcera info v e-mailu, kdy bude zkusebni pripojeni, ze chteji poslat fotku OP. Protoze letos budou on-line.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3822
5.3.21 14:31

Ja poslala prihlasku min tyden. Pred 9 lety jsem delala bakalare a ted si chci na stejnem oboru dodelat magistra. Veskere info ohledne prijimacek najdes na dane fakulte kam se hlasis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3822
5.3.21 14:32

@Kelsey ja bych je taky chtela online :think: ale myslim, ze kdyz je mam az v cervnu, ze to neklapne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
5.3.21 15:08

Tak třeba Jihočeská uni počítá s přijimackama klasicky osobně na fakultě. Já bych byla radši za on-line, ale taky jsou až v červnu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3822
5.3.21 16:09

@yasmine5 Ano, o jihočeské univerzitě právě byla řeč :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1420
5.3.21 16:31

@Kolarkaa a na jaký obor se hlásíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3822
5.3.21 17:00

@yasmine5 Etika v sociální práci, ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
5.3.21 17:20

Co si myslíte o studiu dvou podobných oborů, obou navazujících magisterských, jeden prezenčně a jeden dálkově. Ale každý na jiné škole. Je to reálné? Máte někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat