Darček vianoce

Anonymní
1.12.20 23:57

Darček vianoce

Všetkých zdravím, aj na mna sa usmialo štastie a po dlhoročnom nevydarenom vzťahu s manipulatorom a sukničkárom som spoznala svoju spriaznenu dušu. Je mi s nim tak, ako s nikym inym ešte.
Nepozname sa dlho len 1 mesiac a ja by som chcela jemu a hlavne jemu synovi urobiť radosť s nejakym nie drahym ale peknym darčekom kedže matka s 1 dieťaťom na materskej si nemožem dovoliť kupivať drahe dary.
Poradte mi ajy vhodny darček aby sa hodil pre 12 ročneho chkapca, ktory rad hraje pc hry, v tom ho podporovať ale nechcem :pocitac:
Neviem si rady nemam napad necham si poradiť
Dakujem za nápady :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
271
2.12.20 05:49

Záleží co má rád, co hraje a jaký je Tvůj strop… Nějaký hezký licenční vecicky s oblíbenou tematikou najdeš tu https://www.fantasyobchod.cz/seznam-licenci
Jsou tam věci od HarryhoP po herní suvenýry. Stačí vědět co má daný člověk v lásce. Objednavala jsem tam věci pro nactiletou segru i věci pro manžela.

Bo Dedoles vesele ponožky, trenky…

Příspěvek upraven 02.12.20 v 09:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
2.12.20 06:53

Nevím co je dle tebe drahý dar… ale pokud píšeš, že chceš udělat radost primárně jemu, nehraje třeba Minecraft na PC? Teď nedávno vyšla Minecraft deskovka, to by ho od PC zaručeně vytáhlo a zabavíte se všichni společně :) s chlapem bohužel neporadím, nic o něm z textu nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 07:41

Taky jsem synovi objednala Minecraft deskovku :mrgreen:
Jinak bych zjistila, co se mu líbí za hry a pořídila mu třeba triko, podložku pod myš, penál (tam bych zjistila, jestli je zájem :lol: :lol: ) nebo třeba nějakou figurku, pokud by se k dané hře vydávala nějaká spešl sběratelská edice třeba. Nechceš ho v tom podporovat, chápu, na druhou stranu ty nejsi úplně ta, kdo by ho v tomto měla vychovávat, takže bych mu dala spíš to, co by ho opravdu bavilo, než se snažit edukovat ;) Na to bude při troše štěstí čas později

Chlapovi, no to je těžký :D Po tak krátký době člověk vůbec neví, pokud teda nemá nějakýho jasnýho koníčka (něco nesbírá, není ultimátní fanda nějaký skupiny,…), že by ses nechala inspirovat tudy.
Já tomu svýmu, když sme se znali hodně krátce a měl narozeniny, udělala balíček (bylo tam moje triko Ramones, ve kterém u mě spal, deodorant a zubní kartáček se vzkazem, že bych mu chtěla dát svůj čas, což je pro mě nejdůležitější věc, a aby se u mě necítil jako bezdomovec, když skončíme u mě, tak mu chci dát „přespávací balíček“ :jazyk: ;) )
Mě to přišlo romantický, jeho to minimálně pobavilo, je to už rok a to triko tahá pořád :srdce:
Anonymní, je to dost specifická historka, tak jí nechci spojit s mým nickem.

• Citovat
  • Nahlásit
1217
2.12.20 08:07

Po tak krátké době můžeš dat jakoukoli drobnost :hug: klidne pro muže i nějaké trenky s obrazkama, tricko, dala bych klidne i klukovi tricko s motivem te nějaké jeho hry, nebo něco jiného menšího. :nevim: po měsíci vztahu bych neřešila, zda ho v něčem nechci podporovat, nebot bych o tom klukovi zřejmě nevěděla tolik, abych byla schopna najít jiný dáreček, který by se mohl líbit, ale snažila bych se dat něco, aby se to jemu líbilo.

A minecraft desková hra je super, ale je drahá a syn je naštvaný, ze ho s mužem vždy porazime :lol: :P dělají se třeba i menicraft hranatý hrnecky a jiné věci, tak bych vzala něco takového. Nebo třeba triko. Ono i ten blbej hrnecek stojí 300 :nevim: :roll:

A jestli muž rad pivo, dělají se i takové ochutnavkove sady piv, třeba šest prtavych pivicek v malé hezké krabici, Plzeň plechovky v plechovym boxu, i jsem videla nějakou devatenactku nebo patnactku, pak bývají i sety piv z jednoho pivovaru jako ochutnavka… Aley nebo i normální klasika ležák jen trochu jinej… to je pro chlapa tak obecně celkem vděčný dárek, pokud není abstinent nebo alkoholik, můj se na to vrhnul loni hned :mrgreen: :P :P tak asi dam zase něco podobného. Je to takové pěkné, barevné, a já koštovala s nim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11889
2.12.20 09:02

Tak já pro kluka nevím, nemám, neporadím. Holkám jsem taky koupila deskovku Minecraft, prý hit letošních Vánoc. Pro chlapa, když nevím obecně u lidí kudy kam, jdu do pralinkárny a koupím pralinky. U těch svých už vím, jaké milují, takže pro manžela i pro tchána už mám balíček jejich oblíbených pralinek. Dál tchán má rád pivo, objednala jsem mu kolekci piv z malých českých pivovarů a druhou z bavorských. Manžel má rád víno, takže tady pro něj mám vína od jeho oblíbených vinařů. To jsou takové věci, co by asi šly aplikovat, pokud víš jeho chutě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
6.1.21 11:20

Přiznávám, že jdu asi s křížkem po funuse, ale třeba to pomůže na další vánoce nebo narozky.
Já jsem svému synkovi nedávno koupila tu skládací kostku. Prý se s kamarády předhání, kdo ji složí rychleji. Na mě je to celkem hlavolam ale někdy fakt koukám co s tím dokáže. A to je mu 13! 8o
Koupila jsem mu to tady: https://fyft.cz
Mají tam i jiné věcičky a jestli nechceš utrácet tolik peněz, tak by se tam něco určitě našlo. Celkem mě překvapilo kolik tam to ho mají, i deskovky, karty, no všechno. Nebo ať si tam vybere sám :) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat