Dárek pro člověka po operaci

Anonymní
28.11.20 20:39

Dárek pro člověka po operaci

Dobrý den, tátu čeká příští rok operace kyčelního kloubu, po půl roce od první operace ho čeká operace druhé nohy. Tedy minimálně rok bude odkázán na lůžko a pomoc ostatních. A já přemýšlím, jaký užitečný dárek by mu mohl ten rok pomoci. Ať už to bude praktické, nebo by ho to mělo jen zabavit. Není na nějaké tvoření a podobně. Problémy už má dlouho, takže většinu času tráví u TV a telefonu. Křížovky jsou v každých novinách a časopisech, takže koupit knihu křížovek asi nebude ono. Žádný extra koníčky nemá. Společenské hry mě napadli, ale pochybuji že by ho to dokázalo s mamkou rok zabavit. Má taky někdo doma „invalidu“ a dokázal by se podělit o to, co ho baví? Moc děkuji a přeji hezký první adventní víkend v tomto roce :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12867
28.11.20 20:43

Ale on po operaci nebude lezet nebo sedet. Bude prave rehabilitovat a ucit se s novymi klouby chodit. Takze naopak potrebuje neco, co ho podpori v pohybu a cviceni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1315
28.11.20 20:48

Co předplatné časopisu? A pak nějaký nástroj, kteryho pomůže rozhýbat, to ti poradí nějaký fyzioterapeut. 90lety děda po operaci kyčle už do týdne chodil, o berlích

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12054
28.11.20 20:48

Rotoped :palec: houby invalida, bude pořádně rehabilitovat, aby té pomoci potřeboval co nejméně. Jasně super jsou pomůcky, třeba na oblékání ponožek, nástavec na WC( na něco má nárok na pojišťovnu,) ale bude soběstačný. Fakt nebude ležák. Takže sportovní oblečení do lázní bude ideální a k tomu batůžek. Právě, že se musí hlavně hýbat a cvičit :palec: mě napadá mi třeba koupit Wobenzym :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 20:51

@cecetka já se obávám, že on bude cvičit jen tehdy, kdy bude na té rehabilitaci, doma možná první týdny sám, ale určitě ne celou dobu, bohužel. Každopádně by bylo fajn něco, co by mu pomohlo se o sebe postarat ve chvilkach, kdy bude mamka v práci. :)

• Citovat
  • Nahlásit
133
28.11.20 20:53

@anavi13 Rotoped :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jsem hrozne prijemne pobavena :D ale joo dobry typ, zadny mrzak, podporit taťku! Dala bych poukaz do lazni, trekove hole klido ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24660
28.11.20 20:55

Kvalitní rehabilitační sestru/bratra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
28.11.20 20:55

Turisticke hole

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2526
28.11.20 20:56

K tomu všemu co vyjmenovala @anavi13, tak našemu dědovi dost pomohl polštář/podložka na křeslo, aby se mu lépe zvedalo-sed je vyšší a podložka tvrdá. Madlo do sprchy + protiklouzací podložka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12054
28.11.20 20:56

@nickanonym tak bez něj to nejde pokud po takové operaci nechce být pomalu ležák. Nás děda na něm najezdil kilometrů :lol: taky jak teď běhá ( úměrně věku samozřejmě :lol: ). Prostě po téhle operaci se fakt člověk nemůže válet u televize celý den. Poukaz do lázní mě taky napadl a nebo na soukromé rehabilitace. Jen ať brzy běhá jak zamlada :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12054
28.11.20 20:58

A vysoká postel :palec: dobré je i místo nástavce na WC ( ono to není moc hezké) pořídit nový hodně vysoký záchod. Do budoucna super investice, tak kdyby chtěli ještě předělávat záchod tak je to dobrý nápad :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20259
28.11.20 20:59

Jak bude rok ležet? to je blbost, bude rehabilitovat a normálně chodit do dvou měsíců tedy s holí to ano, ale fakt nebude rok ležet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 21:00

@nickanonym rotoped mají, tak jim ho pomuzem vytáhnout ze sklepa :D no samozřejmě ho podporovat budeme, to je samozřejmost. Nejhorší je, že oni Maj snad doma všechno ale nic nepoužívaj. Lázně nejsou špatné, ale myslím že je bude mít předepsané od lékaře a jezdí s mamkou 2× ročně spolu i. Vím, špatně se radí, myslela jsem spíš něco vtipnejsiho :D trekové hole leží v koutů :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
2186
28.11.20 21:00

Puzzle treba 1000 ze spolecne fotky, to dedu celkem zabavilo kdyz mel mit klid na luzku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12867
28.11.20 21:02

Na WC se daji koupit vyssi sedaci prkenka. Lepe se pak vstava. Rotoped a trekove hole jsou super napad :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat