Dárek pro dítě na JIPce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.10.21 06:39

Dárek pro dítě na JIPce

Dobrý den, chci se zeptat, mám synovce na dětské JIP, kde skončil s náběhem na zápal plic. Ráda bych ho navštívila a donesla mu třeba nějakou hračku, která ho potěší a lépe to tam zvládal.

Je možné tam vůbec něco donést? V rámci hygieny třeba a tak?

Děkuji za radu, nerada bych, aby byl zklamaný, že něco dostal, ale nemůže si to nechat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2264
6.10.21 06:40

Tak to si asi nejlépe zavolejte na příslušnou nemocnici a zeptejte se tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6485
6.10.21 06:48

Co jsem byla se synem na jipce, tak tam byl chlapeček s legem, syn mel plysaky a knížky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9065
6.10.21 07:47

My děláme každoročně s jedním sportovním týmem akci, kdy se vybírají a kupují hračky dětem do nemocnice a dětem na JIP nám doporučili dětské časopisy, samolepkové knížky, různé sešity aktivit apod. Pokud to tedy není batole. Lego/duplo by taky mělo být ok, to mi kdysi nesla mamka i na infekční - při odchodu mi to sestřička prolila dezinfekční roztokem. Vím že tehdy se nesměli plyšáci a hračky, které nejdou dezinfikovat nebo vyvařit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
6.10.21 08:05

Na jip mi samy sestry nosily erarni hracky, aby melo miminko na co koukat. :) urcite donest muzes. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
6.10.21 08:14

Záleží taky na tom kolik mu je, jen mu nenos žádný plyšáky a pracholepy, ale omyvatelný hračky, nebo omalovánky/samolepkový sešity, sada pastelek atd tim nic nezkazíš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 08:54

Na dětské JIP jsem pracovala před Covidem.

Můžeš přinést cokoliv, jen pokud narazíš na proaktivní sestru, tak ti to může polít dezinfekcí, tak aby to tomu neuškodilo (např. deskovku či puzzle nevybaluj z obalu, aby dezinfikovali jen ten).

V první fázi nemoci dítě ocení pasivní zábavu - filmy, tablet, někoho, kdo mu bude číst, později i něco aktivnějšího- puzzle, hlavolamy (třeba Intelect ball), deskovky, samolepky, hry pro jednoho (takové ty knížky od Mindoku) a samozřejmě knížky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 13:12

Má 6 let, tak přemýšlím, čím mu udělat radost, aby si to mohl užít i přes kapacky v ruce.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat