Reklama

Dárek pro manžela

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berca1
Kecalka 192 příspěvků 11.01.11 21:31
Dárek pro manžela"Malování pravou hemisférou"

Dobrý den,chtěla jsem vás poprosit o vaše zkušenosti a názory na 2denní kurzy „MALOVÁNÍ PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU“.Jestli jste to vy nebo někdo z vaší blízkosti již absolvovali.Chtěla bych to dát manželovi k narozeniním.Něco namalovat umí,mají to v rodině,ale chtěl by umět malovat portréty,tak jsem si říkala,že bych mu tento kurz zaplatila,aby se to naučil.Tak mi prosím poraĎte a napište vaše zkušenosti.Děkuji a už se těším na vaše příspěvky. :palec: :palec: :palec:

Příspěvek upraven 11.01.11 v 23:23

Reklama

Reakce:

PetraV.1
Kecalka 127 příspěvků 11.01.11 21:55

Ahoj, absolvovala jsem kurzy kreslení pmh tady: www.konecnekreslim.com a byla jsem moc spokojená :dance: . Kurz jsem dostala od manžela, nejdřív tužku, pastelky a pastel, později reálnou kresbu a teď k Vánocům akvarel a už jsem natěšená. Jestli Tě zajímá něco konkrétního, ráda odpovím. Petra

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 11.01.11 22:16

Byla jsem taky a doporučuju. Byla to paráda. Pokud by jsi chtěla vidět fotky nejen mých výtvorů tak tady: http://www.cestovatelka.estranky.cz/…-hemisferou/

berca1
Kecalka 192 příspěvků 11.01.11 22:54

A je pravda,že se naučí kreslit i člověk,který to nikdy neuměl?Také bych se ráda něco naučila,ale mám velikánskou obavu,že bych se znemožnila,protože jediný co namaluji,je domeček z pár čar a víc nic. :cry: :cry: :cry:

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 11.01.11 23:12

Berca Já neumím kreslit:) A mrkni tady, celkem zlepšení ne? :mrgreen: Tohle je ze soboty ráno.

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 11.01.11 23:12

A tady neděle večer. :mrgreen:

berca1
Kecalka 192 příspěvků 11.01.11 23:18

Tak to je úplně úžasný.No já bych měla asi problém nakreslit i to v sobotu.Ale musím ti :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: je to prostě úžasné.

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 11.01.11 23:28

Buď v klidu, to tam měli všichni. Mrkni na ty fotky, v odkazu co jsem dala výš. Každý to zvládne :palec:

berca1
Kecalka 192 příspěvků 11.01.11 23:32

Děkuji za povzbuzení,budu o tom :think: a třeba se i něco naučím.Zní to dost lákavě.Ještě jenou moc děkuji :-D

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 11.01.11 23:38
berca1 píše:
Děkuji za povzbuzení,budu o tom :think: a třeba se i něco naučím.Zní to dost lákavě.Ještě jenou moc děkuji :-D

Určitě! :palec:

rencin 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.11 04:28

jenny.fields: tak jsem klikla na tvoje stranky a jsem v pasti, prectla jsem celou cestu Afrikou jednim dechem, hrozne bych nekdy taky chtela vyrazit, ale pripada mi, ze to muselo byt strasne drahy - muzes mi kdyztak poslat klidne sz, na kolik vas ta cesta vysla? Moc diky :)

P.S. Zakladatelce se omlouvam za prispevek mimo tema.

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 12.01.11 09:45

Rencin Díky :-D Máš SZ.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >