Dárek pro manžela

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
berca1
Kecalka 192 příspěvků 11.01.11 21:31
Dárek pro manžela"Malování pravou hemisférou"

Dobrý den,chtěla jsem vás poprosit o vaše zkušenosti a názory na 2denní kurzy „MALOVÁNÍ PRAVOU MOZKOVOU HEMISFÉROU“.Jestli jste to vy nebo někdo z vaší blízkosti již absolvovali.Chtěla bych to dát manželovi k narozeniním.Něco namalovat umí,mají to v rodině,ale chtěl by umět malovat portréty,tak jsem si říkala,že bych mu tento kurz zaplatila,aby se to naučil.Tak mi prosím poraĎte a napište vaše zkušenosti.Děkuji a už se těším na vaše příspěvky. :palec: :palec: :palec:

Příspěvek upraven 11.01.11 v 23:23

Reakce:
PetraV.1
Kecalka 127 příspěvků 11.01.11 21:55

Ahoj, absolvovala jsem kurzy kreslení pmh tady: www.konecnekreslim.com a byla jsem moc spokojená :dance: . Kurz jsem dostala od manžela, nejdřív tužku, pastelky a pastel, později reálnou kresbu a teď k Vánocům akvarel a už jsem natěšená. Jestli Tě zajímá něco konkrétního, ráda odpovím. Petra

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25271 příspěvků 11.01.11 22:16

Byla jsem taky a doporučuju. Byla to paráda. Pokud by jsi chtěla vidět fotky nejen mých výtvorů tak tady: http://www.cestovatelka.estranky.cz/…-hemisferou/

berca1
Kecalka 192 příspěvků 11.01.11 22:54

A je pravda,že se naučí kreslit i člověk,který to nikdy neuměl?Také bych se ráda něco naučila,ale mám velikánskou obavu,že bych se znemožnila,protože jediný co namaluji,je domeček z pár čar a víc nic. :cry: :cry: :cry:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25271 příspěvků 11.01.11 23:12

Berca Já neumím kreslit:) A mrkni tady, celkem zlepšení ne? :mrgreen: Tohle je ze soboty ráno.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25271 příspěvků 11.01.11 23:12

A tady neděle večer. :mrgreen:

berca1
Kecalka 192 příspěvků 11.01.11 23:18

Tak to je úplně úžasný.No já bych měla asi problém nakreslit i to v sobotu.Ale musím ti :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: je to prostě úžasné.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25271 příspěvků 11.01.11 23:28

Buď v klidu, to tam měli všichni. Mrkni na ty fotky, v odkazu co jsem dala výš. Každý to zvládne :palec:

berca1
Kecalka 192 příspěvků 11.01.11 23:32

Děkuji za povzbuzení,budu o tom :think: a třeba se i něco naučím.Zní to dost lákavě.Ještě jenou moc děkuji :-D

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25271 příspěvků 11.01.11 23:38
berca1 píše:
Děkuji za povzbuzení,budu o tom :think: a třeba se i něco naučím.Zní to dost lákavě.Ještě jenou moc děkuji :-D

Určitě! :palec:

rencin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.11 04:28

jenny.fields: tak jsem klikla na tvoje stranky a jsem v pasti, prectla jsem celou cestu Afrikou jednim dechem, hrozne bych nekdy taky chtela vyrazit, ale pripada mi, ze to muselo byt strasne drahy - muzes mi kdyztak poslat klidne sz, na kolik vas ta cesta vysla? Moc diky :)

P.S. Zakladatelce se omlouvam za prispevek mimo tema.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25271 příspěvků 12.01.11 09:45

Rencin Díky :-D Máš SZ.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >