Dárek pro tříletou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 09.07.09 12:13
dárek pro tříletou

Ahoj, poradíte některá co koupit neteřince ke 3.narozkám? Ne oblečení, toho mají dost, taky ne kolo, to dostane od rodičů, kočárek pro panenku má, hodně hraček po starší sestře taky, tak nevím čím ji potěšit :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
naivnikacatko
Kecalka 140 příspěvků 09.07.09 12:21

Ahoj :)
a co lístky na Dobu ledovou 3? Naše 3,5 letá byla včera v kině s babičkou a úúplně nadšená !!
Jinak taky zbožňuje plastelínu a na vzduchu tvrdnoucí modelovací hmotu. A taštičky, do kterých si může dávat maličký bločky a maličký tužtičky :lol:
 Káče

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 09.07.09 12:26

Anežka dostává lego duplo (existují různé :,-(y i v různých cenových kategoriích od pár stovek přes pár tisíc Kč). Radost měla i z dřevěných Ikea vláčků, začala hrát pexeso a asi největší úspěch měla společenská hra Krtečkova zahrádka - tu hrála zezačátku denně, teď už jen občas, ale ráda

http://img.nakupni-dum.cz/…01_9_hra.jpg

Už k Vánocům dostala Pojď si hrát - obdobu člověče nezlob se (místo kostky s puntíky je tam kostka s různými obrázky, takže nemusí umět počítat)

Večer před spaním mají s tatínkem rituálek, že si spolu hrají Pojď si hrát nebo Krtečkovu zahrádku nebo pexeso.

Inge
Extra třída :D 10931 příspěvků 09.07.09 12:40

Mě napadla nějaká společenská hra (u Honzíka vloni frčelo nejvíc loto s krtkem nebo domino) nebo puzzle s oblíbeným motivem. Anebo nějakou tu modelínu s válečkem, nůžkami a formičkami.

gabinka
Extra třída :D 10813 příspěvků 09.07.09 13:15

puzzle, nadobi, mala doktorka, hudebni nastroje, knizka, modelina s tvoritky, batuzek nebo kabelka-do toho lesk na rty bezbarvy :-) - prece jen je to holcicka a kdyz kouknu na tu moji tak se chce furt malovat :-), sponky, gumicky, celenky, nebo nejakou krabicku na tyhle kraviny, pokladnu, razitka, a ja uz nevim :-)

meowth
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 09.07.09 14:48

jojo Duplo taky doporucuju! to se nikdy neztrati ;)
nase mala dostane ke 3.narozkam pokladnu s par kousky nejakeho zbozi :) a taky hru Pojd si hrat jak davala hkac
uvazuju jeste o tomto " Chytré pero ":http://www.bambi.cz/…-p-1965.html :
 http://www.bambi.cz/….240x168.jpg

nebo ji nakoupit nejake nadobicko do kuchynky nebo oblecky na panenku…
plastelina je taky vdecna! daji se koupit super :,-(y od Play Doh i s vykrajovatkama :)

nebo nejaka pekna pohadkova knizka…

a " tohle ":http://www.mimibazar.cz/foto.php?… by se ji taky mohlo libit ;)
 http://img.mimibazar.cz/…b5581660.jpg

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 09.07.09 15:33

A velkou radost měla taky z korálků na navlékání. Dostala takový obrovský set včetně silonové nitě, spojek (aby si to hotové mohla zapnout a normálně nosit). Zatím to teda používá hlavně na vaření :) ale to přijde. Vaří taky moc ráda, ale nádobíčko moc nechce, spíš mi bere moje nádobí - má vyčleněných pár kousků, které moc nepoužívám a jí se líbí, protože jsou maličké. A taky se nemusím bát ftalátů a podobných sajrajtů, páč je to celkem kvalitní a značkové :) a snad i nerozbitné.

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 09.07.09 16:08

Já kupovala tříleťačkám česacího poníka, no úspěch veliký…

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 09.07.09 19:27

Knížky? U nás frčí ve velkém. Jen poslední týdny trochu nestíháme číst :oops:, ale to je moje chyba a snad to zase doženeme :)

Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 09.07.09 20:18

Holky díky díky, ona malá u ničeho dlouho nevydrží, kino s ní víc jak na 20 minut je jaksi nepředstavitelné, knížky ji moc neberou, ale ta plastelína nebo nějaká hra by mohly fungovat. :D Ještě to tak naučit hrát i moji dvouletou a byl by od nich na chvíli pokoj :lol:

Příspěvek upraven 18.11.13 v 11:53

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 09.07.09 20:26

Naše Anežka už tu hru Pojďte si hrát hraje dost dlouho. Sama ji dostala až loni k vánocům, ale kamarádčině dceři (o dva roky starší) jsme ji kupovali mnohem dřív a už to spolu hrály. Teď už Anežka zvládá normální člobrdo s normální kostkou.

poppaea
Závislačka 3326 příspěvků 18.11.13 11:35

Ahoj,
potřebovala bych poradit s dárkem pro tříapůletou (omlouvám se, vůbec netuším, jak se to píše správně) holčičku. S její mámou se znám jenom tak trošku, máme společnou jinou kamarádku, teď před Vánocemi se budeme scházet. Nechci kupovat nějaký velký drahý dárek, ale nechci přijít s prázdnou, tak budu ráda, když mi dáte tip na nějakou maličkost.

elen-ka
Extra třída :D 12573 příspěvků 23 inzerátů 18.11.13 12:06

@poppaea, tak záleží kolik chceš utratit. Pokud jde jen o nějakou pozornost, tak bych jí koupla nějaké sponečky, gumičky atd.

Jinak lego (nějaká malá sada), knížka, něco na kreslení, plastelínu či cokoliv na tvoření. Korálky na navlékání, puzzle,…

poppaea
Závislačka 3326 příspěvků 19.11.13 10:46

@elen-ka Děkuju, ještě mě napadla sada razítek, tak něco určitě vyberu :kytka:

janullka123
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 12.10.14 10:45

Ahoj,
začínám už kupovat dárečky k Vánocům a nevím, co koupit naší holčičce. Aby to nebylo tak jednoduché, tak má ještě na začátku prosince 3. narozeniny.
Chceme jí koupit lyže, boty a helmu.. ale nevím, co dál..
Máme ještě staršího brášku (5 let) a hraček mraky..
Duplo už nemá cenu, máme ho spoustu.. stejně tak už máme kuchyňku s vybavením, 2 kočárky, mraky panenek.. spoustu zvířátek (uvažovala jsem o nějakém domečku pro zvířátka, ale nic pěkného jsem nenašla..
Knížek máme také spousty a ted chodíme hodně do knihovny.. Odrážedlo i kolo máme..

Nemáte nějaký tip? S čím si rády hrají Vaše tříleté?

A když už jsem u toho, co koupit jejímu druhému bráškovi, který se narodí příští týden? Na Vánoce mu budou cca 2 měsíce, ale všechno už máme, něco i 3×.. Vím, že mu to bude jedno.. ale nekoupit mu nic nejde.. už i kvůli sourozencům.. :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >