Dárkový poukaz CK

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 08:01
dárkový poukaz CK

Dobrý den,

Našla jsem inzerát na možnost získání dárkového poukazu do CK se slevou:

*Funguje to tak, že já Vám buď zajistím:

• vystavení certifikátu v libovolných hodnotách, které jsou jako platidlo, já je dokážu zajistit zcela legitimně s 10%
  • zaplacení rezervace zájezdu se slevou 10%

Potřebujete např. 50.000 vystavit v poukazech nebo zaplatit rezervaci. Vy mi dáte 45.000 a já to zařídím. Samozřejmě na pobočce na pokladně, kde si vše ověříte.*

Risknout nebo ne? Máte zkušenost? Díky!!! :nevim:

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19033 příspěvků 05.01.18 08:13

Pokus o reklamu a ještě jako anonymní? Ale jdi ty… :jazyk:
A pokud je to dotaz, tak ne, rozhodně bych nikomu neodevzdala 45 tisíc a neočekávala, že mi pak dá poukázky za padesát (že budou platné), pokud to bude jen per huba domluvené.

Salorka
Závislačka 4154 příspěvků 2 inzeráty 05.01.18 09:08

Promiň, ale nahlášeno… podvod a reklama

admin
Extra třída :D 10784 příspěvků 05.01.18 09:11

Dobrý den,

zakladatelku jsem kontaktovala. NEJEDNÁ se o reklamu. Pouze chtěla znát názor, zda je tohle vůbec možné.

Přeji pěkné dopoledne :kytka:
adminka Lucka

@Salorka @Mar__tanka1983

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19033 příspěvků 05.01.18 09:39

@admin :palec:

zakladatelko, i tak si stojím za svým názorem - je to divné. Kdo dává ten inzerát? Nějaká pracovnice CK nebo kdo? Budeš mít písemnou smlouvu? Budeš vědět do jaké kanceláře jsou ty poukázky (a pak bych se zeptala přímo v té kanceláři)?
Skoro mi to přijde, jako kdyby pracovnice CK ty poukázky stopila a pak je prodávala na netu (takže krádež jak vyšitá) - až to praskne, budeš mít jen plnou ruku bezcenných papírů.
Nevím, no, nešla bych do toho…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 10:03

Jde o konkrétní CK, nechtěla jsem to vypisovat právě proto, aby to nebylo vnímáno jako reklama. Dotyčný má prostě možnost ty poukazy sehnat, tak to prezentuje.
Příklad s 50 tisíci samozřejmě vypadá hrozně, ale když by dovolená stála, řekněme 18 tisíc, je to pořád 1800 Kč sleva. Kdybych to ještě třeba nepoužila na celou částku, ale jen na jednu nebo dvě zálohy…Tak jsem to myslela. Tak krádež by to být mohla, ale že by si někdo dal v takovém případě inzerát na net…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama