Dárky od exženy

Anonymní
13.4.20 23:50

Darky od ex zeny?

Ahoj, je to neco pres rok co mam pritele, je rozvedeny a ma tri deti(13,9,5)s zenou ktera mu utekla s jinym…zacatkem mesice se ke mne nastehoval napevno. Dnes jel presat deti a prijel a mel darkovou tasticku, minuly tyden mel narozky a exka mu koupila nejake tricko a knizku. Docela me to prekvapilo pry mu takto dava darky i k vanocum, on ji nic jen ji v prosinci posila vic penez na darky pro deti apod. Z prvu mi to nejak nevadilo ale ted nad tim dumam, asi mi nebude prijemne ho videt v tom tricku. Asi si reknete ze resim volovinu kdyz s ni zil a byl skoro 20 let. Jinak se spolu nevidaji jen kvuli detem to same hovory ohledne jen organizaci. Fakt ted mam trosku cervika v hlave. Muj ex mi darky nekupuje a mne by nenapadlo mu neco koupit, max na silvestra poslu prani

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13.4.20 23:57
@Anonymní píše:
Ahoj, je to neco pres rok co mam pritele, je rozvedeny a ma tri deti(13,9,5)s zenou ktera mu utekla s jinym…zacatkem mesice se ke mne nastehoval napevno. Dnes jel presat deti a prijel a mel darkovou tasticku, minuly tyden mel narozky a exka mu koupila nejake tricko a knizku. Docela me to prekvapilo pry mu takto dava darky i k vanocum, on ji nic jen ji v prosinci posila vic penez na darky pro deti apod. Z prvu mi to nejak nevadilo ale ted nad tim dumam, asi mi nebude prijemne ho videt v tom tricku. Asi si reknete ze resim volovinu kdyz s ni zil a byl skoro 20 let. Jinak se spolu nevidaji jen kvuli detem to same hovory ohledne jen organizaci. Fakt ted mam trosku cervika v hlave. Muj ex mi darky nekupuje a mne by nenapadlo mu neco koupit, max na silvestra poslu prani

Já bych tohle třeba nepochopila.
Hezký… žili spolu, děti taky, ale to neznamená, že mu musí kupovat dárky ne?
Nebo ho chce zpět? Byla chyba na není straně? Chce si ho získat a udržet?
Nevím, znám delší manželství, se staršími dětmi, krátce po rozchodu a tohle nepřipadá v úvahu.

:think: 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2617
13.4.20 23:57

20 let je dlouhá doba. Neřešila bych to, když se spolu ani nevídají, nevolají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
14.4.20 00:00

Ja bych to neresila. Byli spolu dlouho, maji spolu tri deti. Darek jednou, dvakrat za rok mi neprijde jako neco silenyho. Darky se kolikrat davaji i kolegum, sousedum, atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.20 00:03
@alena1995 píše:
20 let je dlouhá doba. Neřešila bych to, když se spolu ani nevídají, nevolají.

A jak ta ex věděla, jaké tričko mu má koupit, co má zrovna rad? Co ho zaujme? Jestli mu padne, jestli nepřibral. Jestli tuhle knížku bude číst, jestli vůbec (ještě čte), jestli se mu bude líbit.
Lidi se mění a věci také.
Mě to třeba přijde divny. Nerozesli se asi úplně v dobrým, když odešla za jiným. Výčitky? Nebo?
Já nevím. Mě to nepřijde normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70546
14.4.20 00:08

My jsme si pár let po rozvodu dárky dávali. Ted už jen na Vánoce, společný - jako že já koupim něco jemu a Buchtě, on zas mě a mému partnerovi. Na svátky jsme se vybodli skoro hned. Narozky nějak vyšuměly po 3 letech.
Nevidim na tom nic špatnýho. Co já bych dala za dobré vztahy s ex. Bych jí samou radostí koupila dárek taky. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2617
14.4.20 00:09

@Štěpánka333 Žila s ním 20 let a teprve rok je se zakladatelkou, vidí ho, když přiváží a odváží děti, náhlé změny ve váze by si snad všimla, ne? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 00:12

@Štěpánka333 vidaji se dvakrat za 14 dnu prave kdyz jde o deti, a vkus asi zna z drivejska. Byl to docela hnusny rozvod kdy mu zpakovala veci a nechala mu tri kufry veci pred brankou a vymenila zamky, byl to dum jejich rodicu tak nemel na nic narok, na ob vikendech se dohodli mimosoude, ona si hned po rozvodu vzala milence.. Tak prave nechapu proc mu furt ty darky kupuje, pritel mne ujistil ze to je sila zvyku a at to nehrotim, ze to je presne na stejne urovni jako kdyz dostane v praci od kolegyn flasku,. Nechci byt fakt za paranoidni stihacku

• Citovat
  • Nahlásit
14.4.20 00:14
@alena1995 píše:
@Štěpánka333 Žila s ním 20 let a teprve rok je se zakladatelkou, vidí ho, když přiváží a odváží děti, náhlé změny ve váze by si snad všimla, ne? :lol:
@Lama Lama píše:
My jsme si pár let po rozvodu dárky dávali. Ted už jen na Vánoce, společný - jako že já koupim něco jemu a Buchtě, on zas mě a mému partnerovi. Na svátky jsme se vybodli skoro hned. Narozky nějak vyšuměly po 3 letech.
Nevidim na tom nic špatnýho. Co já bych dala za dobré vztahy s ex. Bych jí samou radostí koupila dárek taky. :mrgreen:

Nevím zda jsem to pochopila dobře, ten úvod mi přišel dost zmatenej. Já to pochopila tak, ze jsou sice oni rok spolu, ale s manželkou už dlouho ne. Mají děti toho a toho věku. Ale i tak… teď když nad tím přemýšlím, i kdyby od sebe byli bůh ví jak dlouho, je to divny. 100 lidi, 100 chuti. Takhle jako třetí člověk se taky smeju, ale vžít se do toho, nebylo by mi to příjemné.

Jinak taky jsem měla přítele a bavili jsme se s jeho ex a mužem. Byli sehraná čtyřka, trávili volný čas apod. Ale zakladatelka to tak evidentně nemá. A v tom je velký rozdíl.

Příspěvek upraven 14.04.20 v 00:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1242
14.4.20 00:15

Já dárky od ex dostávám a obdarovávám na revanš. Když už se jednou známe a potkáváme se… :nevim: Manželovi to nevadí; ale třeba manželovy ex nám nedávají nic… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.20 00:16
@Anonymní píše:
@Štěpánka333 vidaji se dvakrat za 14 dnu prave kdyz jde o deti, a vkus asi zna z drivejska. Byl to docela hnusny rozvod kdy mu zpakovala veci a nechala mu tri kufry veci pred brankou a vymenila zamky, byl to dum jejich rodicu tak nemel na nic narok, na ob vikendech se dohodli mimosoude, ona si hned po rozvodu vzala milence.. Tak prave nechapu proc mu furt ty darky kupuje, pritel mne ujistil ze to je sila zvyku a at to nehrotim, ze to je presne na stejne urovni jako kdyz dostane v praci od kolegyn flasku,. Nechci byt fakt za paranoidni stihacku

Tak jsi si odpověděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70546
14.4.20 00:18
@Štěpánka333 píše:
Tak jsi si odpověděla.
čim?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.4.20 00:19
@Lama Lama píše: čim?

Síla zvyku, na úrovni jako když dostane dárek od kolegyně z práce. A ještě k tomu nechce byt za stíhačku (paranoidní).
Tak když nechce, tak není důvod to řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 00:23

@Štěpánka333 ja bych neresila asi tak kdyby to byla prave flaska nebo ta kniha, ale tricko mi prijde uz na hrane intimity, kdyby me ex koupil napriklad nejaky obleceni tak z nej udelam hadr na prach…

• Citovat
  • Nahlásit
14.4.20 00:45
@Anonymní píše:
@Štěpánka333 ja bych neresila asi tak kdyby to byla prave flaska nebo ta kniha, ale tricko mi prijde uz na hrane intimity, kdyby me ex koupil napriklad nejaky obleceni tak z nej udelam hadr na prach…

Záleží na vztazích mezi lidmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat