Dárky pro příbuzné

Anonymní
19.11.15 08:50

Dárky pro příbuzné

Zdravim, radeji anonymne. Resim vanocni darky a jde o to, zer letos nechci prilis utracet. Netyka se to manzela a deti, tam je to jine, pak nakukuji hracky pro 2 synovce, se sestrou a svagrem si darky nedavame. Ale zbyvaji tchani, mi rodice a jejich partneri a jeste vyzenena nevlastni dcera od meho otce, takze celkem 7 lidi.
Uvazuji, ze bych kazdemu udelala ozdobny balicek, do ktereho dam kosmetiku Yves Rocher, kterou mam ted moznost nakoupit hodne vyhodne a k tomu bych pridala moje domaci pralinky z belgicke cokolady. Vyroba pralinek je muj konicek, nedelam je kvuli financni narocnosti moc casto, ale pouzivam jen ty nejlepsi suroviny a pribuzni je miluji a tvrdi, ze jsou chutnejsi nez z profi pralinkaren. Tak by to byl takovy darek od srdce, myslite, ze je to dobra volba?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23888
19.11.15 08:55

Ja myslim ze urcite, zraci darky mam ja osobne moc rada ;) Vubec kdyz to sama vytvoris!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4986
19.11.15 09:21

Nemá chybu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
19.11.15 09:24

Ty znáš příbuzné nejlépe, tak asi víš jak budou reagovat. Mě by ses do noty trefila (jak pralinkama tak kosmetikou:). Osobně mám vytvořené dárky nejraději, nebo ty se kterýma vím, že je práce, protože dotyčný si dal záležet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.15 09:34

Je to stoprocentně výborný nápad, moc hezký!!! :srdce: Já bych měla radost velikou za takový dárek!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
19.11.15 09:56

Hmm, mňam, čokošku já ráda, to by mě neurazilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
19.11.15 09:56

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5434
19.11.15 10:01

Jééé, nechtěla bys mi také nějaký takový dáreček vytvořit? :oops: :mrgreen: Mňam :oops:
Myslím, že je to super, určitě by mě takový dáreček od srdce moc potěšil :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4578
19.11.15 10:09

Když dávám papací, mnou ručně vyráběné dárky, tak jako bonus k dárkům :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.11.15 10:15

Diky moc za reakce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
5434
19.11.15 10:30
@LadyLada píše:
Když dávám papací, mnou ručně vyráběné dárky, tak jako bonus k dárkům :nevim:

Vždyť zakladatelka psala, že bude dávat kosmetiku a k tomu ty pralinky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4578
19.11.15 11:20
@tterka píše:
Vždyť zakladatelka psala, že bude dávat kosmetiku a k tomu ty pralinky ;)

To sice psala, ale pochopila jsem, že to má být součást dárku, protože suroviny jsou velmi drahé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.12.16 12:09

notino

Byla bych taky pro nějakou dárkovou krabičku, ted jsem kupovala na strankach notino.cz jsou tam i rozděleny jestli pro muže, ženy, děti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.7.18 19:40

Já mám ted fajn zkušenost s eshopem, kde prodávají vynikající čokoládu formou dárku. Je to originální, lze nechat napsat vzkaz nebo dát na obal vlastní fotografii apod.
Pro mamku či babičku, sestru je to super dárek :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
11.7.18 05:19

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu