Daruje někdo hračku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 13:45
Daruje někdo hracku

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat zda někdo nevyřazuje hračky po prckovi? Ja jsem úplně sama, chlap od nás odesel, rodiče, prarodiče, ani žádné známe nemám, mám dvě holčičky a jedna bude mít za chvíli narozeniny, jeden rok. Do nedávná jsme byli v azylovém domě, před pár měsíci jsme odešli a teď, když zaplatím drahy nájem, tak mi skoro nic nezbyde. Doufám, že se někdo ozve, daruje nějaké veci, které by třeba skončili v koši a udělá tak radost dcerce, pro kterou si nemůžu dovolit koupit ani panenku. Děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
azaleila
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 40 inzerátů 20.06.19 13:47

Já osobně s tím problém nemám a hračky klidně pošlu. Ale nevím, proč zakládáš takovouto diskuzi anonymně… myslím, že mnohým uživatelkám to tady bude vadit a nebude působit moc důvěryhodně…

Uživatel je onlineg.sandova
Kelišová 5801 příspěvků 20.06.19 13:49

Proč anonym a proč doufás?

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 20.06.19 13:49
@Anonymní píše:
Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat zda někdo nevyřazuje hračky po prckovi? Ja jsem úplně sama, chlap od nás odesel, rodiče, prarodiče, ani žádné známe nemám, mám dvě holčičky a jedna bude mít za chvíli narozeniny, jeden rok. Do nedávná jsme byli v azylovém domě, před pár měsíci jsme odešli a teď, když zaplatím drahy nájem, tak mi skoro nic nezbyde. Doufám, že se někdo ozve, daruje nějaké veci, které by třeba skončili v koši a udělá tak radost dcerce, pro kterou si nemůžu dovolit koupit ani panenku. Děkuji moc

napiš mi sz, měla bys zájem i o plyšáky?

Uživatel je onlineunuděná
Echt Kelišová 8199 příspěvků 20.06.19 13:51

Napiš SZ a odkud jsi. Můžu darovat hračky, plyšáky i oblečení.

Elzaaa
Kecalka 295 příspěvků 20.06.19 13:52

Napis mi sz

Verunecka289
Závislačka 3455 příspěvků 20.06.19 13:53

Napiš SZ ;)

werakla
Kecalka 388 příspěvků 20.06.19 13:54

Kolik je holčičkám let?

Keyllah
Extra třída :D 12531 příspěvků 20.06.19 13:56
@Anonymní píše:
Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat zda někdo nevyřazuje hračky po prckovi? Ja jsem úplně sama, chlap od nás odesel, rodiče, prarodiče, ani žádné známe nemám, mám dvě holčičky a jedna bude mít za chvíli narozeniny, jeden rok. Do nedávná jsme byli v azylovém domě, před pár měsíci jsme odešli a teď, když zaplatím drahy nájem, tak mi skoro nic nezbyde. Doufám, že se někdo ozve, daruje nějaké veci, které by třeba skončili v koši a udělá tak radost dcerce, pro kterou si nemůžu dovolit koupit ani panenku. Děkuji moc

A odkud jsi? pár drobností pro takhle malou holčičku mám a zrovna jsem uvažovala, kam to vyhodím. Pokud nevadí, že to není top stav, tak se toho u nás najde víc, i nějací plyšáčci atd. Tak se ozvi ;)

Mika.ella1
Kecalka 107 příspěvků 20.06.19 13:58

Napis sz.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 14:00
@azaleila píše:
Já osobně s tím problém nemám a hračky klidně pošlu. Ale nevím, proč zakládáš takovouto diskuzi anonymně… myslím, že mnohým uživatelkám to tady bude vadit a nebude působit moc důvěryhodně…

Anonymní asi pro to, že se za to stydím, že jsem takto dopadla.

Elzaaa
Kecalka 295 příspěvků 20.06.19 14:02
@Anonymní píše:
Anonymní asi pro to, že se za to stydím, že jsem takto dopadla.

To chapu, je to tezke. Kolik je holcickam a odkud jsi? Mohu poslat boticky, hracky i obleceni.

Tazvesnice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 14:04

Posli SZ s adresou a napis kolik je holkam let, mam spoustu veci ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.19 14:09
@werakla píše:
Kolik je holčičkám let?

Malé bude 1 rok a větší 3 roky.

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32660 příspěvků 20.06.19 14:27

Napiš mi sz, a co ti nejvíc chybí

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama