Dávat do školky v této době?

112
2.12.20 19:43

Dávat do školky v této době?

Ahoj, malá je od září první rok ve školce, je tam spokojená a líbí se. Předminulý týden měla asi 3 dny takový produktivní kašel a trochu rýmu, bez teplot, nechtěla ani ležet. Víc než týden jsem jí do školky nedávala. Jenže teď nevím, jestli jí dát, aby mě učitelky neosočily, že jsem nezodpovědná. Jde o to, že je po ránu pořád zahleněná. Tak do 9h to trvá a pak už celý den nezakasle ani nezasmrká.
Nechala bych si jí doma, ale už se tu nudí a každý den se mě ptá, jestli už může do školky. Co byste udělaly na mem místě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19314
2.12.20 19:47

Zavolala bych pediatrovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24646
2.12.20 19:48

Jestli jsi doma nebo ti nedělá problém být sní doma, tak bych jí v tomto stavu do školky nedávala. Malá není ještě 100% OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
2.12.20 19:50

Jestli si nejsi jistá domluv se s dr ať na ni mrkne a popřípadě ti napíše papír, že malá může do kolektivu. Naše doktorka to tak dělá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2228
2.12.20 19:50

Ze se nudi to je pekne :-D prece nedas nachlazene dite do skolky. Zavolej ucitelkam a rekni jim jak to ve skutecnosti je at sami reknou jestli to dite ve skolce chteji. Ale davat nedolecene dite do skolky jen proto ze se doma nudi je podle me mimo :roll: zkus ji koupit Kalobu a nech ji jeste doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1709
2.12.20 19:54

Jestli kasle a smrka, tak bych ji nechala doma, jestli nutne nepotrebujete do prace. Zkouseli jste na noc hodne pod hlavu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
2.12.20 19:55
@Renca8 píše:
Ze se nudi to je pekne :-D prece nedas nachlazene dite do skolky. Zavolej ucitelkam a rekni jim jak to ve skutecnosti je at sami reknou jestli to dite ve skolce chteji. Ale davat nedolecene dite do skolky jen proto ze se doma nudi je podle me mimo :roll: zkus ji koupit Kalobu a nech ji jeste doma

Ona není nachlazená už, chodíme normálně ven na procházky. Jen po ránu jakoby chraptí, tak právě nechci aby si nemyslely, že je nemocná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4955
2.12.20 19:56

Jednoznačně doma. I když to je jen kašel, tak dnes když to chytne někdo ze spolužáků, vyřadí to z běžného života dítě i rodiče na docela dlouho.

Mě fascinuje, že tohle někoho, kdo nemá závažný důvod dát dítě do školky, vůbec napadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
2.12.20 20:00
@Limi123 píše:
Jednoznačně doma. I když to je jen kašel, tak dnes když to chytne někdo ze spolužáků, vyřadí to z běžného života dítě i rodiče na docela dlouho.Mě fascinuje, že tohle někoho, kdo nemá závažný důvod dát dítě do školky, vůbec napadne.

Nekašle, je jen zahleněná po ránu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18284
2.12.20 20:02

Doznívající odkašlávání není infekční, tímhle nikoho nenakazí. Já bych ji do školky dala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1446
2.12.20 20:27

Dítě jsem po ránu pořádně prolila Vincentkou, vysmrkala/odsala a pokud vydrželo bezúdržbové (nemuselo se smrkat, nekaslalo) do oběda, poslala jsem. Po obědě teda chodí domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7668
3.12.20 08:03

Dcera kašlala trochu v pátek, přes víkend se mi nepodařilo to vyléčit, v pondělí k dr a jsme doma.
Doma si odpočine.

Přijde mi to krajně sobecké vůči vlastnímu dítěti, když neberu v potaz ostatní děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat