Dáváte chlorellu dětem na imunitu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AlenkaH
Stálice 64 příspěvků 06.10.14 19:04
dáváte chlorellu dětem na imunitu?

Ahoj holky, dáváte někdo dětem chlorellu na imunitu? Slyšela jsem názor, že je to spíš na jarní detoxikaci organismu…Dáváte ji někdo teď? Děkuju za názory. :srdce: :pankac: :twisted: smajlíky vybírá moje malá dcerka, tak se nedivte:)))

Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 19:05
@AlenkaH píše:
Ahoj holky, dáváte někdo dětem chlorellu na imunitu? Slyšela jsem názor, že je to spíš na jarní detoxikaci organismu…Dáváte ji někdo teď? Děkuju za názory. :srdce: :pankac: :twisted: smajlíky vybírá moje malá dcerka, tak se nedivte:)))

ani nahodou :kytka: nedavam a davat nebudu :kytka:

AliTad
Kelišová 5303 příspěvků 06.10.14 19:06

Staršímu dávám jednu ráno a jednu večer.

AlenkaH
Stálice 64 příspěvků 06.10.14 19:08

Můžu vědět proč? jsem v tomhle laik…proč nedáváš ani náhodou, ublíží jim to?

Příspěvek upraven 06.10.14 v 19:10

AliTad
Kelišová 5303 příspěvků 06.10.14 19:09

A ještě taky spirulinu. Jím to sama a od té doby má mladší kojený zelená hovínka (když jsem zařadila i spirulinu, tak spíš trochu do modra), takže předpokládám, že do MM se snad dostanou i ty prospěšné látky.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 06.10.14 19:11

Nedávám, ale starší to dostává ve školce, v jejich to zobají všichni, a pijí zelený ječmen( :poblion: ) efekt, zatím nevím, je to teprve měsíc, z toho dost dní chyběl, byli jsme pryč.

kubee
Závislačka 3423 příspěvků 06.10.14 19:37

Jo dávám, dcera to miluje, dostala i teď k narozeninám od babiček. Nemocná nebyla už strašně dlouho :kytka: Plus jsem začala kapat echinaceové kapky teď na podzim a když se mi zdá, že posmrkuje, tak přidávám ještě lichořeřišnici, tu už používám taky dlouho hlavně skrz močové cesty, když chodila často čůrat.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30563 příspěvků 06.10.14 19:38

Jíme ji s prckem furt, ale nedokážu posoudit jak moc je prospěšná…my začali po jeho očkování a chutná mu, tak pokracujme

jitule_b
Extra třída :D 11724 příspěvků 06.10.14 19:51

Dáváme už druhým rokem a nevím u dětí co je nemoc;) Nevím zda je to chlorellou nebo mají dobrou imunitu, těžko soudit, ale určitě jim to neuškodí. Na detoxikaci je spíše ječmen.

luc31
Ukecaná baba ;) 1151 příspěvků 06.10.14 19:54

Holky můžete dát odkaz kterou používáte?

jitule_b
Extra třída :D 11724 příspěvků 06.10.14 20:04
@luc31 píše:
Holky můžete dát odkaz kterou používáte?

kupuji od Medicolu, našla jsem několik blogů, kde je porovnáváno složení s Green Ways, které je dost předražené a je téměř totožné :nevim:

AnnieL
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 06.10.14 20:24

Dávám synovi chlorellu i ječmen. Obojí mu moc chutná. Nemoci se nám celkem vyhýbají :D

michee
Závislačka 3589 příspěvků 06.10.14 20:41

Maly dostava jak jecmen tak chlorellu. Jecmen pije kazde rano a treba dnes dostal nasup i vecer, protoze ma horecku. Chlorellu dostava v prumeru 3 tabletky denne, tu totiz doslova miluje, fakt nechapu co mu na tom chutna, ale on si ji s chuti da do pusinky a rozkouse :-) Jinak co ji bere, tak nebyl nemocny, jen mel sem tam rymu, kdyz mu rostly zoubky, ale rozhodne slabsi, nez kdyz jeste nebyl na jecmenu. Zacla jsem mu oboji davat ca mesic po zavedeni prikrmu, to vse po konzultaci s lekarem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrcující kritika Vémoly: Fejkový zápasník, vybírá si slabé soupeře, říká trenér MMA

Jsem česká jednička! Tuto větu donekonečna opakuje nejslavnější tuzemský MMA... číst dále >

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >