Dáváte při horečce UM?

2480
30.3.10 14:11

Dáváte při horečce UM?

Ahoj!

Zajímá mě, jestli dáváte dítěti při horečce normálně mléko…, myslím tím umělé.

Někde jsem slyšela, že při horečce se může po mléku pozvracet, ale tím mysleli asi normální KM.

Nejmladší (17 měs.) má teď horečku, už to leze k 39 a zatím mu dávám jen vodu. Večer před spaním dostává mléko, tak nevím, jestli mu ho normálně udělat (jasně že míň) nebo jen vodu.
Jíst samozřejmě moc nechce.

Děkuji za případné reakce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7369
30.3.10 14:14

Já bych mu ho zkusila dát, míň, ale určitě nenutit. Možná ho sám odmítne. Ale určitě není pravidlo, že se pozvrací, ale vyloučeno to není. Zkus a doˇb připravená s kýblem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
30.3.10 14:16
kačka25 píše:
Já bych mu ho zkusila dát, míň, ale určitě nenutit. Možná ho sám odmítne. Ale určitě není pravidlo, že se pozvrací, ale vyloučeno to není. Zkus a doˇb připravená s kýblem :lol:

Dík :lol:
Asi to bude lepší ve vaně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17103
30.3.10 14:22

taky jsem při horečce normálně dávala UM a problém nebyl, vždy ho teda vypila málo ale celkově nic nechtěla. Takže jsem se spokojila i s tím a problém nebyl. :wink:

Ale pravda je, že mi zvracela zase po jídle, takže si nevybereš, to už snad to mlíko než oběd :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4120
30.3.10 14:51

Já jsem při horečce kojila normálně, vlastně víc, Maty moc jíst nechtěl a nikdy nebyl problém. Stejně jsem později dávala UM.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
30.3.10 16:42

Dávám, hlavně UM…protože když je nemocnej tak nechce nic jíst, vůbec nic. Tak aby neumřel hlady. Dávám ráno a večer.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tea
116
30.3.10 20:14

Já jsem zkoušela dávat, ale vždycky při horečce ho dcerka odmítala a tak jsem dávala pak čajíček. Pár dní nevadí, když dítko moc nejí, hlavní je dostatek tekutin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
30.3.10 22:22

Tak jsem mu nakonec udělala, ale stejně si párkrát cucnul a víc nechtěl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama