Reklama

Hypospadie - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 26.03.10 20:15
hypospadie

Máte prosím někdo zkušenost s touto vadou? Diagnostikovaly ji u měho chlapečka a dětská lékařka ho poslala na urologické vyšetření. Prý se jedná především o kosmetickou vadu a má roztřepenou předkožku. Jak probíhá vyšetření a kdy je nutná operace?Prosím o co nejvíce informací. Předtsva, že bych byla bez svého chlapečka a on byl v nemocnici je děsivá :twisted: :-(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 49 Další »

Reklama

Reakce:

Loudalka
Kelišová 5648 příspěvků 27.03.10 21:24

ahojky zkusenosti s vadou nemam,ale chci te jen uklidnit. POkud by preci jenom chlapecek musel do nemocnice,mela bys mit narok byt s nim.Nejspis by lezel na detskem odd.,tak by to snad nebyl problem.ALe verim,ze to bude OK.Drzim palecky

Marjanka
Závislačka 2964 příspěvků 29.03.10 13:22

hanulko, hypospadie jako takova znamena vyusteni mocove trubice jinde nez v penisu. Nejcasteji byva pod. Vetsinou pak chlapecek za sve detstvi prodela nekolik operaci v plne narkoze, pri nichz se dela rekonstrukce penisu - tj. vytvari se uvnitr umela mocova trubice. Operace jsou narocne a narocne je i zotavovani. Deti musi byt jeden i vice dnu prikurtovany k posteli, aby si ranu neposkodili a dobre se zhojila.
Proto ti chci napsat, jestli je to jen kosmeticka vada, pri curani i pripadne hygiene mu nevadi, tak bych s operaci pockala, az bude starsi (aspon skolni vek). Pak mu to udelaji ambulantne a v lokalu, tj. ne v celkove narkoze ale jen v lokalnim umrtveni. „Roztrepene“ konce predkozky se nariznou na maso a sesiji s druhou stranou. Zakrok na 10min, bez bolesti do tydne, zhojeni max. do mesice. Ted by to pro nej byla zbytecna zatez - jak psychicka (prikurtovani), tak fyzicka (narkoza).

hanulka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 29.03.10 14:05

Marjanka - myslím, že moč.trubici má v pořádku, otvor ústí podle mě tam kde má, čůrá správně, jen má roztřepenou tu předkožku, tak nevím. Uvidíme, co řekne urolog.

Andrea P
Nováček 1 příspěvek 01.06.10 12:51
hypospadie

ahojky, muj syn ma take hypospadii.jedna se jen o kosmetickou upravu se kterou se lezi v nemocnici cca 10 dni.a samozrejme ze tam muzes byt snim 24 hodin denne..my jdeme na operaci 12. rijna..do motola..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.10 12:14
Janča

Zdravím. Právě se mám objednat k operaci se svým synem na hypospádii do Motola. Mám na tebe prosbu, mohla bys mi po návratu z operace v MOtole napsat, jak to šlo, co chování doktorů a hlavně, jak to tvůj syn snášel? Docela z toho mám hrůzu. Strašně moc díky a držím palce, ať jste brzo fit a bezbolestí doma!
 J.

Mix
Nováček 2 příspěvky 15.02.11 09:40
Hypospadie penilní

Zdravím.Chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo zkušenost s plastickou chirurgii v Třinci.Mému synovi buou 3 roky v červnu a máme termín operace v únoru letošního roku.Můžeme si vybrat nemocnici,může mi někdo poradit kdo má po operaci a jak to v dané nemoc.probíha­lo?Děkuji Míša

semisova
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 15.02.11 10:10
Hypospadie, kde o ní víc

Ahoj, o hypospadii se nejvíc dočtete na rodina.cz, najeďte si na diskuze, potom podle zdarví, odstavec urologie a tam najdete deníčky holek, které mají děti s hypospadií.. píšou tam o tom jaké zákroky prodělávají, jaké mají formy a jak na tom určité nemocnice jsou. Nejvíce je vyhlášená urologická nemocnice na Karlově, Motol tam ty holky nedoporučují. Já sama byla se synem na karlově loni v březnu a nemůžu si to tam vynachválit, jste s dítětem na pokoji, jipka je na stejném oddělení, takže neomezené návštěvy a jídlo Vám nosí na pokoj. V Motole se chodí dojiného vzdáleného areálu, hodně si na to holky stěžují.

Mix
Nováček 2 příspěvky 15.02.11 10:24
Hypospadie penilní

Děkuji za infomaci mrknu na to.Jsme z ORLOVÉ TAKŽE PRAHA TROŠKU Z RUKY,ALE JDE MI O PERSONÁL.Mám tři syny musím tu zdálenost nějak vyřešitDěkuji Míša

Aty
Echt Kelišová 7700 příspěvků 15.02.11 10:55

pokud si lze vybrat areál kde být, též doporučuji urologii Ke karlovu v Praze. Personál i doktoři úžasní ((((-:, prostředí super, vše na jednom místě.

Markéta34
Kecalka 273 příspěvků 25.02.11 21:12

Ahoj, náš Miky má taky hypospádii, těžší formu (močová trubice mu vyúsťuje u kořene penisu) a k tomu ještě chordu penisu, jezdíme do FNHK, ale teď jsem se objednala na Karlák, protože v tom Hradci mi toho moc neřekli a ještě je problém tam být s malým přímo na pokoji. Mátě někdo zkušenost přímo s FNHK? Jakou? Chtěla jsem se zeptat maminek, jejichž dítka už jsou po operaci, jak dlouho s nimi museli být doma? Děkuji za odpovědi.

daylis 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.11 13:40

Zdravím, můj syn má rovněž hypospadii s chordou. Svým bydlištěm spadáme také pod FNHK, ale byli jsme tam ve 3 měs. na operaci s tříselní kýlou (což pouze 2 dny v nemocnici), ale personál - sestry byly tak strašné, že jsem svého syna objednala do Prahy na urologickou kliniku ke Karlovu. Na operaci má jít v září, tak uvidíme, jaké to bude tam. Za měsíc jdeme na kontrolu.

Markéta34
Kecalka 273 příspěvků 03.05.11 13:47

Daylis a kolik je tvýmu chlapečkovi, jak dlouho jste čekali na Karláku na termín operace? Dík. My tam jedeme 13.5. na první konzultaci.

daylis 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.11 09:22

Ahoj Markéto, čekací termíny jsou tam dlouhé!!! Poprvé jsme byli na konzultaci vloni v březnu a na operaci jdeme až letos v září tedy v 25 měs. - byl to prý nejdřívější volný termín…ale nevím, myslím, že se tyto vážnější formy operují i později…V Hradci nejsou tak dlouhé čekací lhůty. Stejně starý chlapeček jako ten můj je tam na operaci nyní a to jim to už 2× posunuli…

kikina2004
Kelišová 6552 příspěvků 04.05.11 09:28

Tak ja jen musim zareagovat na prispevek o ambulantnim vyreseni. Na detske urologii delam 16 let,ale s tim jsem se nesetkala-jednodussi pripady se resi tzv. meatotomii, ale i tak maji deti minimalne na 24 hodin zavedeny katetr.A ze by se to delalo v lokale, to nevim uz vubec… A ze jsme jich na oddeleni meli sousty. L.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 49 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >