Dávivý kašel v těhu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.11.21 08:01

Dávivý kašel v těhu

Ahoj holky prosím o rady mám skoro 2 měsíce neskutečný kašel nejdříve jsem měla teplotu 37,5 na začátku pak asi 2 týdny suchý dráždivý kašel a teď jsem bez teplot a mám dávivý kašel ale vlhký a i tak mě to trápí… V noci mě budí ráno kašlu docela dost odpoledne zas až tak moc ne a pak zase 5 minutové záchvaty večer je to k nevydržení… Celá se vždy třesu a bolí mě z toho až břicho… Jsem ve 25tt. Beru Stopkašel, jitrocelový sirup a měla jsem i cibulový sirup s medem a k tomu beru vitamíny a čaje pro těhotné a nečekaně nic nezabírá… A když jsem byla u doktorky řekla mi že to nic není ale nic mi nenapsala nikam mě neposlala nic prostě a já už nevím co a tím mám dělat… Kam jinam jít nic… :,( Miminku ten kašel snad neublíží ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.11.21 08:06

A ještě mě bolí na hrudi…

• Citovat
  • Nahlásit
531
2.11.21 08:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky prosím o rady mám skoro 2 měsíce neskutečný kašel nejdříve jsem měla teplotu 37,5 na začátku pak asi 2 týdny suchý dráždivý kašel a teď jsem bez teplot a mám dávivý kašel ale vlhký a i tak mě to trápí… V noci mě budí ráno kašlu docela dost odpoledne zas až tak moc ne a pak zase 5 minutové záchvaty večer je to k nevydržení… Celá se vždy třesu a bolí mě z toho až břicho… Jsem ve 25tt. Beru Stopkašel, jitrocelový sirup a měla jsem i cibulový sirup s medem a k tomu beru vitamíny a čaje pro těhotné a nečekaně nic nezabírá… A když jsem byla u doktorky řekla mi že to nic není ale nic mi nenapsala nikam mě neposlala nic prostě a já už nevím co a tím mám dělat… Kam jinam jít nic… :,( Miminku ten kašel snad neublíží ne?

Já mám to samé už taky 2 měsíce a ještě k tomu měsíc rýmu, jen teda těhotná sakra furt nejsem!! :zed: No k veci- manžel je lékař a teda napsal mi antibiotika, protože už to mám chronicke, takhle dlouho kašel není normální, já bych teda na tvým místě ty antibiotika chtěla.. zkus konzultovat s nějakým jiným doktorem -aby ti to nevlezlo na průdušky a neměla to pak chronický…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 08:23

@Kalbe Já právě že u doktorky byla před týdnem a ona že to nic není prostě a nevím ke komu jinému jít že jo… Gynekolog to může být zánět jdi za doktorkou řekla jsem mu to samé a on ať ležím teda… Já fakt už nevím co to může být ale ten kašel je strašně vyčerpávající…

• Citovat
  • Nahlásit
531
2.11.21 08:27
@Anonymní píše:
@Kalbe Já právě že u doktorky byla před týdnem a ona že to nic není prostě a nevím ke komu jinému jít že jo… Gynekolog to může být zánět jdi za doktorkou řekla jsem mu to samé a on ať ležím teda… Já fakt už nevím co to může být ale ten kašel je strašně vyčerpávající…

Já vím taky ho mám, i vykaslavam hleny už přes měsíc… napsala ti alespoň codein a erdomed?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
2.11.21 08:30
@Kalbe píše:
Já vím taky ho mám, i vykaslavam hleny už přes měsíc… napsala ti alespoň codein a erdomed?

I když teda to nevím jestli můžeš v těhotenství ten codein… asi ne, no každopádně bych doktorce zavolala znovu, nebala se, aby ti udělala prostě odbery, odebrala crp (na zanet) a nenechala bych se, už kvůli miminku, 2 měsíce kašlat není normální u dospělého cloveka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 08:37

@Kalbe Asi mi to nebudeš věřit ale nic mi nenapsala a nic mi ani neřekla žádné kloktadlo ležet vůbec nic jako kdybych byla zdravá teď mě i začalo pálet a tlačet na hrudi je to hrůza telefony mi ani nezvedá… Neskutečná doktorka tohle… :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
531
2.11.21 09:18
@Anonymní píše:
@Kalbe Asi mi to nebudeš věřit ale nic mi nenapsala a nic mi ani neřekla žádné kloktadlo ležet vůbec nic jako kdybych byla zdravá teď mě i začalo pálet a tlačet na hrudi je to hrůza telefony mi ani nezvedá… Neskutečná doktorka tohle… :pocitac:
Šla bych na pohotovost a řekla jim, že doktorka tě ignoruje a ty se bojíš o miminko. Nebo se seber a jdi ted za tou doktorkou osobně do ordinace a roztoč to tam.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat