Délka uhnizďovaní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 14:55
Délka uhnizďovaní

Zdravím :mavam: holky, jak dlouho jste cítila bolest/tlak (pokud vůbec) v podbříšku při uhnízďování vajíčka? Včera jsem měla růžový výtok-slabounký, od té doby vůbec nic. Ale cítím jak kdybych to měla každou chvíli dostat a to mám ještě 5dní před očekávanou.. díky :hug:
Anonym-nikdo nic neví…

Reakce:
Mallorka
Závislačka 3252 příspěvků 23.08.19 15:04

Bodava bolest jeden den i v noci me probudila a pak stejně jako i tebe, velké křeče v podbřišku, pořád jsem cekala, kdy to dostanu a ms už nepřišla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 15:07

@Mallorka kdy to přestalo? V leže necítím po chvíli nic, ale stoupnou, sednu a je to zpátky.

Mallorka
Závislačka 3252 příspěvků 25.08.19 12:37

Kolem 8.tydne. prostě se roztahovala deloha.

jak na tom jsi?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.19 13:14

@Mallorka na to je brzy ne?
Nic nového, v noci jsem se vzbudila s bolestí břicha asi jako ty, ale do půl hodiny (ani ne) to přestalo. Ještě dnes ráno bolest, teď už nic, je to spíš v intervalech. Test si chci udělat až po zpoždění. Příznaků moc nemám, jen ta bolest, nafouknutí břicha a citlivost prsou. To může být i PMS, jen to trvá daleko déle než obvykle. Myslím, že i nidační krvácení nebo uhnízdění je většinou větší než jeden růžový výtok :(

Váš příspěvek
Reklama