Denní studium s dítětem

Anonymní
21.5.15 09:38

denní studium s dítětem

Ahojky, přemýšlím jak to bude až dodělám dálkově výuční list. Napadlo mě že bych šla na denní nástavbu, protože je jen na 2 roky, ve škole to studentům celkem předhazují, kluk už chodí do školky a hlídání by nebyl problém. Dá se to zvládnout? Máte s tím někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1219
21.5.15 09:43

Spíš individuál :-)

Příspěvek upraven 21.05.15 v 09:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10596
21.5.15 09:43

Denní? Nedá
Ale zkus denní s individuálním plánem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.5.15 09:53
@pipiinka píše:
Denní? Nedá

Proč myslíte že nedá? Mám hlídání kdykoliv a školku

• Citovat
  • Nahlásit
1485
21.5.15 10:08
@Anonymní píše:
Ahojky, přemýšlím jak to bude až dodělám dálkově výuční list. Napadlo mě že bych šla na denní nástavbu, protože je jen na 2 roky, ve škole to studentům celkem předhazují, kluk už chodí do školky a hlídání by nebyl problém. Dá se to zvládnout? Máte s tím někdo zkušenosti?

Určitě dá, sama to tak teď mám zařízené! :) Klidně napiš do zpráv, můžu ti říct víc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
21.5.15 10:34

To víš, že se to dá, to je jako by jsi chodila do práce. Pokud máš školku, zázemí rodiny a odhodlání zvládneš vše :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74857
21.5.15 10:48
@pipiinka píše:
Denní? Nedá

A proč by se to se školkou zvládnout nedalo? Když spousta lidí zvládne pracovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13661
21.5.15 10:51
@Anonymní píše:

Určitě dá, zvlášť, když máš školku :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47664
21.5.15 10:55
@j.a.n.i1 píše:
A proč by se to se školkou zvládnout nedalo? Když spousta lidí zvládne pracovat?

čistě teoreticky, co se týče práce, odpracuje si svoje a pak se po zbytek dne může věnovat dítěti, popř. domácnosti.
Anebo přijde ze školy, klasického denního studia a musí k tomu denně zvládnout ještě alespoň jakousi minimální přípravu - s dítětem, domácností.
Pokud lze nějaký individuální plán, zvolila bych ten - ušetří čas :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74857
21.5.15 11:27

@Moise Čistě prakticky, studovala jsem celkem dlouho a nevím jak ty, ale my tedy nikdy neměli školu nějakých 8 hodin denně čistého času, takže v rámci „pracovní doby“ stihne i tu přípravu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10596
21.5.15 11:31

Kdyz ditko bude marodit aj. veci, ktere potkavaji beznou mamu, je to dost tezke pak zvladnout denni, proto je lepsi individual.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat