Depo-provera antikoncepce?

369
17.4.20 19:22

Depo-provera antikoncepce?

Před 10dny jsem si nechala poprvé píchnout antinu.kdo z Vás po ní přibral a kolik za ty 3mesice? Jim dokonce méně než dřív. Měla jsem 68kg. Mam 71 za 10dni :,( nejím tolik, nepreziram se, opravdu to není, protože je karanténa. Prostě vím, že to nemám z jídla. Nikdy jsem tak rapidně ne přibrala jen tak jako za 10dni. a pořád se mi zdá, že pribiram. Jsem zoufalá. Musím počkat tri měsíce a pak shodit co naberu kvůli hormonum? Nebo jste hubnuli ikdyz Antina působí ještě a zhubly jste? Byla jsem se sebou spokojena ale teď už vazne nejsem i když je to jen pár kg na víc. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1189
17.4.20 19:27

Brala jsem 5 let, pribrala 20 kg. Když jsem se rozhodla shodit, nehnulo se to ani i gram. Ted jsem vysadila a vaha jde pomalu dolů…
Byla to pro me maximalne komfortní antikoncepce, zadne krvácení ani jiné potíže, ale s tou vahou uz to neslo dal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19828
17.4.20 19:35

Nepřibrala jsem po ní vůbec…za to jsem půl roku špinila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7605
17.4.20 19:47

Holky, dával vám gyndar nejakou zkušební injekci? Co působí třeba jen dva dny? Ha mi absolutně nesedla, žádná, tak uvažuju po dalším těhotenství nad injekcemi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
17.4.20 20:31
@jančamamča píše:
Brala jsem 5 let, pribrala 20 kg. Když jsem se rozhodla shodit, nehnulo se to ani i gram. Ted jsem vysadila a vaha jde pomalu dolů…
Byla to pro me maximalne komfortní antikoncepce, zadne krvácení ani jiné potíže, ale s tou vahou uz to neslo dal…

Boze to je hrůza. Jsem objednána za tři mesice na další injekci. Neuvidí mě tam. Nehodlám přibirat. :,( děkuji za odpovedi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
19.4.20 17:22
@jančamamča píše:
Byla to pro me maximalne komfortní antikoncepce, zadne krvácení ani jiné potíže, ale s tou vahou uz to neslo dal…
Prosim té, mám ještě prosbicku. Měla jsi občas bílý výtok??? Občas kremovity. Já to nikdy neměla. Jen pouze v těhotenství. Přiznám se, že jsem měla pohlavní styk před antikoncepci. Ale nebyl do mě. Ale už tak týden mam ty výroky a vážně jsem je nikdy nemivala. Pouze když jsem byla těhotná.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
19.4.20 17:23
@Monchichik píše:
Nepřibrala jsem po ní vůbec…za to jsem půl roku špinila…

Mám prosbicku. Měla jsi občas bílý výtok??? Občas kremovity. Já to nikdy neměla. Jen pouze v těhotenství. Přiznám se, že jsem měla pohlavní styk před antikoncepci. Ale nebyl do mě. Ale už tak týden mam ty výroky a vážně jsem je nikdy nemivala. Pouze když jsem byla těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1189
24.4.20 19:14
@Tehulinka3 píše:
Prosim té, mám ještě prosbicku. Měla jsi občas bílý výtok??? Občas kremovity. Já to nikdy neměla. Jen pouze v těhotenství. Přiznám se, že jsem měla pohlavní styk před antikoncepci. Ale nebyl do mě. Ale už tak týden mam ty výroky a vážně jsem je nikdy nemivala. Pouze když jsem byla těhotná.

Ahoj, to ne. Kromě pribirani jsem neměla zadny vetsi problem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
24.4.20 19:44

Mám rok, trochu si hlídám jídlo, zhubla jsem 6 kg. Jinak já si ji nechala dát, protože bych jinak měla menstruaci snad pořád. Jinak bych se na to vykašlala. Stejně jsem pořád trochu krvácela, až teď poslední 2 měsíce je to dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
7.5.20 16:34
@kačka39 píše:
Mám rok, trochu si hlídám jídlo, zhubla jsem 6 kg. Jinak já si ji nechala dát, protože bych jinak měla menstruaci snad pořád. Jinak bych se na to vykašlala. Stejně jsem pořád trochu krvácela, až teď poslední 2 měsíce je to dobrý.

No já mám častý bílý výtok takový vodnaty. Nezapacha. Bolí mě prsa. Píchá na právě straně v podbřišku. Občas na levé ale spíše na právě a někdy mě bolí jako bych to měla dostat. A přibrala jsem ty dvě kg. Za dva měsíce. :nevim: mám zpoždění mensesu tak to asi patří k té antikoncepci. Ale zdá se mi to nějaké divné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
7.5.20 16:48

@Tehulinka3 Ty nevíš, že u této antikoncepce by jsi menstruaci mít vůbec neměla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
7.5.20 16:49

Já měla nejdříve asi 2 roky sayanu a ta mi začala dělat problém po těch 3 letech (špinění) tak jsem na řadu Dr přešla na depo proveru a tu mám už asi 4-5 let…od začátku těch všech injekci jsem přibrala asi 6kg, ale nemyslím si, že by to bylo jen tou antikoncepci, možná spíš věkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat