Dětská kovová tříkolka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verulec
Kecalka 143 příspěvků 09.02.10 09:59
dětská tříkolka

Ahojte maminky, chtěla jsem vás poprosit o radu, jakou mám svému synovi koupit tříkolku. :nevim: Chci určitě, aby byla kovová. Docela se mi líbí tato: http://www.caryfuk.cz/…amem-p-16783 , ale přijde mi hodně levná. Máte z touhle tříkolkou zkušenost? A nebo jakou by jste mi doporučitli? Moc děkuji

Reakce:
Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 09.02.10 10:05

ahojky

http://www.bublinkashop.cz/detail.php?…

mrkni na tuhle…mám ji vyhlídnutou

Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 09.02.10 10:07
Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 09.02.10 10:16

Verulec … nevím, pro jak starého prcka to chceš, ale pokud plánuješ, že na tom má jezdit i sám bez vodící tyče, tak tu levnou nekupuj. Má šlapky na předním kole a to nejsou malé děti schopny ani do malého kopečka nebo i na jen mírně nerovném povrchu samy utáhnout. To je tak do interiéru nebo jen na to tlačení. My máme tu Smile a jsme hrozně moc spokojeni. Je sice drahá, ale hrozně moc bytelná, kolečka tak akorát velká. Po nějaké době nám praskla jedna ta umělohmotná šlapka, tak jsem napsala přímo výrobci (je český) a on mi ty šlapky poslal dvě nové a dokonce zdarma. Takový servis u žádné asijské mít opravdu nebudeš.

verulec
Kecalka 143 příspěvků 09.02.10 10:43

Chci to pro rok a půl staré dítě. A hlavně chci, aby to mělo tu vodící tyč. Taky se mi líbí tady tahle. Co vy na to?

verulec
Kecalka 143 příspěvků 09.02.10 10:44

Evikk, a dá se za tu tříkolku smile připevnit i ta vodící tyč?

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 09.02.10 11:37

K tomu Smile asi vodící tyč vůbec není. Já se obávám, že tu vodící tyč mají jen tříkolky se šlapkami na předním kole pro menší děti. Alespoň jsem žádné jiné neviděla.
Náš Davča tu Smile dostal krátce před svými druhými narozeninami a jen tak tak dosáhl na šlapky. Takže si myslím, že na samostatné ježdění je to opravdu až od těch dvou let věku.
Můj názor je, že pokud to chceš opravdu jen na tlačení s vodící tyčí, tak ta levná bude v pohodě. Ale na samostatné ježdění je to dost k ničemu. Takže zauvažuj, jestli raději neušetřit 600 Kč, přečkat další půlrok v golfkách (máš ho tlačit na tříkolce, kde stejně nic neušlápne a ani se pořádně šlapat nenaučí, nebo ho mít v golfkách)a pak mu na léto koupit pořádnou tříkolku, která mu vydrží třeba i dva roky. Takhle jsem alespoň uvažovala já.

verulec
Kecalka 143 příspěvků 09.02.10 11:56

Děkuju moc. A co říkáš na tohle http://www.caryfuk.cz/…baby-bike-ii ? Ta má ty šlapátka na středu, to by šlo, ne?

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 09.02.10 12:07

Máme taky Smile od dvou let a nemůžu si jí vynachválit. Tyč neměla (stejně bych ho do kopce neutlačila), uvázala jsem si dopředu provázek a kdyžtak popotáhla. Během hodně krátké doby se naučil šlapat a pak jsme přešli na balanční kolo.

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 09.02.10 12:16

Ta Baby Bike nevypadá špatně. Jdi si jí ale někam nejdříve prohlédnout. Zdá se mi tam moc plastů, což nemusí být do budoucna úplně ideální :-D A taky se podívej, jak je velká. Aby to nebylo opravdu jen pro ty nejmenší. Náš Davča bude mít v létě 4 roky a pořád ho ještě tříkolka drží. Sice už přejdeme na kolo, ale věřím, že si stejně rád na tříkolce zařádí.
A vzhledem k tomu, že ta Smile je až na šlapky, sedlo, plastový obal řetězu a ten košíček vzadu celá kovová, nedá se na ní až tak nic moc zničit.

verulec
Kecalka 143 příspěvků 09.02.10 12:49

moc děkuju za reakce, nejspíše si zajedeme někam do obchodu obě dvě prohlédnout. Je fakt, že ta smile je celokovová a to je určitě lepší. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Jaký je rozdíl mezi kartáčkem s 3D technologií a sonickým kartáčkem na zuby?

Pokud jste se rozhodli pro investici do elektrického zubního kartáčku, měli... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >