Dětské dupačky na cvoky

Anonymní
16.11.19 14:25

Detské dupačky na cvoky

Ahojte holky, možná divný dotaz, ale dám. Dostala jsem tyhle dupačky od švagrove, ktera je ale dostala zase od nekoho pro syna a automaticky jsem mu je dávala kapsy vpredu a zapinani vzadu. I stitek byl na strane kde mam cvocky. Ale prišla k nám mama a začala mu to davat opačne, že urco to má byt tahkle, že dite nemuze spat na tom zapínani, že jak by se mi spalo na hrebicich nebo jehlach? Fakt to vadí. Navic syn byl od neceho na zadech postipany a hned, že to od dupacek, že spatne obliknuty. Ja vim, trochu malichernost, ale zajima me to. Poprosím anonym, kvuli jistym lidem. Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8306
16.11.19 14:29

No tak uz podle vystrihu a orientace tapek jde videt, ze to patri zapinanim dozadu. Taky mam jedny podobne. Ale nedavala jsem je, to zapinani na zadech by mi taky vadilo, i kdyz to prirovnani ke spendlikum je hodne hystericke. No a k postipani - dcera mela vcera taky stipanec na zadech a zadne zapinani tam nema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20581
16.11.19 14:29

A kam směřují ty ťapky na nohou? Já myslím že je to jedno, já pod to overaly dávala este body a ty cvočky nejsou nějak ostré, když dítě spí na břiše tak na tom taky leží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1564
16.11.19 14:46

Patří kapsičkami dopředu, ale já bych je nedávala právě kvůli tomu zapínání na zádech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2528
16.11.19 15:27

Jasněže zapínání patří dozadu, ale je to šíleně nepraktické, takže u mně by nemělo šanci. Naopak celopropínací vepředu, jak chce tvoje mamka, jsem pár měla, byly super, u nejmenších pohoda oblíkání. Ale bohatě stačí cvoky v rozkroku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14522
16.11.19 15:33

Podle střihu u krku a ťapek patří cvočky dozadu. Já bych ale dítěti tento overal právě kvůli zapínání na zádech nedávala vůbec. Myslím, že to musí být pro dítě nepohodlné na ležení. Také bys asi nechtěla ležet na vyvýšeném rantlu na zádech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
16.11.19 15:42

Mám jedno také, patří zapínáním dozadu. Používám ho docela často a nikdy jsem neviděla, že by mala měla na zádech otlaceniny. Navíc si myslím, že by se ozvala, kdyby ji to tlačilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.19 15:57

@Anik
Celozapinaci vepredu jsem mela drive kdyz byl malý novorozenec nebo jen nejaké 2 - 3 mesice, velice praktické a pohodlné hlavne u prebalovani. Tohle jsem používala od začatku tak, že cvocky vzadu, vyrážky mel jen jednou a nemuselo to byt z toho a v noci spí hlavne na brisku, usina sice na zadech, ale za chvilku se prehodí na brisko nebo na bok. Protoze je to veliky briskar. Tuhle polohu si zamiloval.

• Citovat
  • Nahlásit
7307
16.11.19 18:59

Tak už tu bylo psáno, že zapínání na záda. Ale taky bych to kvůli nepohodlí nedávala. Dostala jsem bodýčko, co má zezadu na krku taky 3 cvočky a ač je jinak bodýčko hezké, skoro jej nedávám. Přirovnání k hřebíkům je přehnané, ale i tak to musí být nepohodlné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat