Dětské hřiště - Ostrava

Anonymni
16.4.09 12:38

dětské hřiště ostrava

Prosím o nějaké tipy na krásné dětské hřiště v Ostravě, kde bude písek a nějaké aktrokce pro 2leté dítě. Samozřejmně pěkně udržované, oplocené.

Chodíme do Komenského :,-(u a na hřiště na ul. Várenská (Sládková) - vedle MŠ.

Moc díky za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13496
16.4.09 12:51

V Hrabuvce je jedno udelane hriste pro decka(ale ty chces asi centrum ze)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.4.09 13:04

Ahoj,

popiš prosím kde. Občas někam vyjet není problém. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
2649
16.4.09 13:26

To mě taky zajímá, já jen vím, že tady v Zábřehu je jich zoufalý nedostatek. Pěkné menší hřiště je ještě vedle Kulturáku v :,-(ech Milady Horákové, či jak se to jmenuje.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
16.4.09 14:30

V :,-(u M. Horákové to bylo na šutrech. Nic moc. Taky chodíme do ráje :-). Na sídlišti u plynáren je taky asi 2 roky nové hřiště, ale zase stojí v písku :-( Asi to tady staví chlapi. V Ostravě je to bída.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
16.4.09 14:53

Je to v Hrabuvce za Spalickem,ulici nevim,znam to protoze kolem toho chodim s malou na prochazky..Je to vybudovane ve spolupraci s UPC,je tam pisek,prulizky..ale neni tam tolik „atrakci“ jako v Komenskeho :,-(ech.
Adresu nevim-ale je to mezi Spalickem a Albertem po ulici Krestova a cca po 50metrech vlevo to je videt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
16.4.09 21:18

Ty šutry míval Filip celkem rád a mě to přišlo lepší než písek, aspoň se všude nesypal :-)

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JM
83
2.5.09 09:31

Doporučuji Pizerie Ježek - Hrabůvka (za Savarinem - zastávka Hrabůvka Kostel),
to hřiště na Krestové je hrůza, podle mne to není pro dvouleté dítě (nemají se tedy čim chlubit! - ať se jdou podívat na Varenskou a do komensk. :,-(u jak má vypadat bezpečné a pěkné dětské hřiště).
Také ve dvorech na Dubině jsou pěkné hřiště (a na Hrabůvce je neudělají :cry: ) Řešili jsme to samé se synem. Podmínkou byla klouzačka, to byl nejspokojenější
Nejlepší je opravdu Dětský ráj v Komenského :,-(ech - a to jsme toho oblezli. No a teď začínáme znova s dcerou (2r)
Jo synovi se také líbilo v Hrabové na statku
V Porubě v horní části Leninky (nad kruhákem) pry je také moc pěkné hřiště, ale my tam nebyli.
A jeden tip mi mo Ostravu. Super hřiště jsme objevili na Bílé - na konci, až za sjezdovkami.
A prý pěkné hřiště je v Havířově u magistrátu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zimnajamka
19.4.11 20:03

Dětské hřiště Ostrava-Hrabůvka

Taminka píše:
Je to v Hrabuvce za Spalickem,ulici nevim,znam to protoze kolem toho chodim s malou na prochazky..Je to vybudovane ve spolupraci s UPC,je tam pisek,prulizky..ale neni tam tolik „atrakci“ jako v Komenskeho :,-(ech.
Adresu nevim-ale je to mezi Spalickem a Albertem po ulici Krestova a cca po 50metrech vlevo to je videt.

Ano, toto hřiště opravdu existuje. Přikládám mapku s přesnou lokací. Ale! Ale, je tu ono „ALE“. Na hřiště se detašují mladí lidé kteří ovšem mají slovník starých hulvátů. Chodím okolo každý den a jsem zhnusen! Slovíčka „Pič“, „Kurv“, „Čurá“ vypouštějí z úst s kadencí kulometu a to nejenom pubescenti, ale zdatně jim sekundují i sotva prvňáci. Závěr je zde! Pokud chcete naučit děti Ostravsky doporučuji! Zde mají jedinečnou příležitost. Pokud chcete vědět co dělá městská policie? Tak ta ve chvíli výuky „Ostravštiny“ nasazuje botičky na Váš automobil za špatné parkování. A zde je mapka kde to smetiště spodiny najdete: Hřiště Ostrava-Hrabůvka%22%20zaslechnete%20%C4%8Dast%C4%9Bji,%20ne%C5%BE%20na%20fotbalov%C3%A9m%20utk%C3%A1n%C3%AD%20Ban%C3%ADku%20se%20Spartou.@sa=s@st=s@ssq=Dr.%20Mart%C3%ADnka%2063@sss=1@ssp=141818982_134705832_141860710_134739864@x=141922784@y=135029072@z=16

• Nahlásit
  • Citovat
13496
19.4.11 20:09

no diskuze je stara pres dva roky a za tu dobu se toho HODNE zmenilo ne :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
19.4.11 21:50

Dobrá zpráva pro Ostravačky - nové hřiště se staví za Střediskem volného času v Zábřehu (Gurťějovava ul. - blízko náměstí SNP). Má být hotové na začátku prázdnin, styl něco jako je v Komenského sadech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13996
19.4.11 21:53

Nevím, které hřiště na Hrabůvce přesně myslíte, jestli to mezi Kašparovou a Mjr. Nováka, kde je uprostřed obří síť, tak to je s malošem trochu naprd, protože je tam hodně dacanů, kteří ty malé děti docela ohrožují, na lavičkách to hulí jedna radost (ale to teda spíš rodiče :cert: ). Pro prcky je tam písek, ale kde není, že jo.
Momentálně jsem nadšená z nových hřišť na Dubině, ulice zřejmě Jaromíra Matuška, kousek od základy V. Košaře. Je jich tam spousta na jednom placu, některé i jenom pro špunty, hezky oplocené, puberťáci tam nelezou, protože tam nemají, co by. Nádhera. Kdo to máte blízko, určitě zajděte.
V centru mě napadá akorát ta Varenská, pro malé dětičky ideální, a potom ještě je fajn hřišťátko vedle Domu kultury Vítkovic (či co je to teď).
Dětský ráj podle mě pro dvouleťáka moc není.
Jinak my hodně jezdíme taky do ZOO, tamní hřiště nás zajímají víc než zvířátka.
Jo a ještě jsem zapomněla třeba u Bělského lesa, z druhé strany vodního areálu, jde se tam směrem od hřišť na minigolf, volejbal a nevím jakých dalších sportů.
Zkusím dovyhrabat nějaké fotky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13996
19.4.11 22:00

Hřiště u Bělského lesa (hned za plotem zadní strany vodního areálu), má super měkký podklad a je tam vždy klídek. Vedle je i pískoviště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13996
19.4.11 22:07

Hřiště u Mjr. Nováka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13996
19.4.11 22:07

Ještě totéž