Dětské hřiště Picolino

1254
28.3.18 09:38

Mame neco podobneho - Jungle gym. Zrucny manzel a tchan s tim stravili nekolik vikendu, urcite ne deklarovanych 10h. Nebyla to stavebnice a la Ikea. Nektera prkna se musela zkracovat… Pak cele natirat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10418
28.3.18 11:37

@Kotatko77 S montáží neporadím (ale podobnou sestavovala kamarádka jen s manželem a dali to), jen upozorňuju, abys zvážila tu uzavřenou klouzačku - jedni sousedi ji měli (žlutou) a dost na to šel hmyz, holčičku jednou uvnitř ďobla včela a sousedka od té doby pořád chodila a prohlížela, jestli tam uvnitř nelezou včely nebo vosy, a paranoia už byla tak velká, že ji vyhodili a koupili normální a tmavě zelenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10418
28.3.18 12:58
@Kotatko77 píše:
@zrcadlo Jeje, s těma včelama jsi mě vystrašila. Ale třeba sestra měla křiklavě žlutý kočár a mušky ani včely na to nešly…no ale je zase o čem přemýšlet.

No ona sousedka říkala, že kdyby to byla žlutá otevřená klouzačka, tak má přehled a nevadí to (stačí zamáchat a je klid), ale jak to nalezlo dovnitř, tak i když to mohla být náhoda (že tam zrovna byla včela a zrovna ji dcera smetla rukou a shodila ji na sebe), tak už se prostě pořád bála a furt tam nakukovala (což šlo blbě) a byla nervózní. Chtěla uzavřenou kvůli čistotě a minimální údržbě a nakonec ji kontrolovala mnohem víc.
Já bych uzavřenou tedy taky nikdy nevolila, ale spíš proto, že mám děti ještě dost malé a ráda mám přehled, takže mrknu a spočítám je. Ty uzavřené mi přijdou, že blokují výhled.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
28.3.18 14:42

@Kotatko77 Manzel radsi rovnou vse 2× natrel i nalakoval. Znami nater odlozili a chatra to. Hriste mame jeste vetsi nez Vy, s 2 hornimi plosinami. Take nam tvrdili, ze to je pripravena skladacka. Obcas musel manzel i neco dohoblovat, jak z toho lezly trisky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama