Dětské hřiště Picolino

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Kotatko77
Ukecaná baba ;) 2315 příspěvků 28.03.18 08:45
Dětské hřiště Picolino

Má někdo maminky hřiště od Picolina - nějaké složitější a nevyužili jste jejich montáže a stavěli si ho sami? Takto už je to drahé a za montáž chtějí dalších 8000, ale někde jsem četla, že je to na hodiny a dny i pro zkušené a šikovné tatínky. Má někdo takové hřiště?

Reakce:
 
dana.dv
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 28.03.18 09:38

Mame neco podobneho - Jungle gym. Zrucny manzel a tchan s tim stravili nekolik vikendu, urcite ne deklarovanych 10h. Nebyla to stavebnice a la Ikea. Nektera prkna se musela zkracovat… Pak cele natirat…

 
Kotatko77
Ukecaná baba ;) 2315 příspěvků 28.03.18 11:27

@dana.dv Fakt, mě paní říkala, že se to nenatírá, tyhle dražší, až po roce, a že je to stavebnice jako Ikea, jen pár věcí není předvrtaných, aby to na daném terénu sedlo. chceme tuto nebo podobnou. Tak zase nevím, chtěli jsme i s montáží, ale 8000 za montáž mě teda přijde darda. Někde psali, že jí nutí, že to nezvládneme, ale třeba mě řekla paní z obchodu, že chápe, že montáž je drahá, že to zvládneme. Tak hledám recenze. Byly by na to 3 chlapy - zručnost tak normální, ne lepší.

 
zrcadlo
Kelišová 6876 příspěvků 28.03.18 11:37

@Kotatko77 S montáží neporadím (ale podobnou sestavovala kamarádka jen s manželem a dali to), jen upozorňuju, abys zvážila tu uzavřenou klouzačku - jedni sousedi ji měli (žlutou) a dost na to šel hmyz, holčičku jednou uvnitř ďobla včela a sousedka od té doby pořád chodila a prohlížela, jestli tam uvnitř nelezou včely nebo vosy, a paranoia už byla tak velká, že ji vyhodili a koupili normální a tmavě zelenou.

 
Kotatko77
Ukecaná baba ;) 2315 příspěvků 28.03.18 12:03

@zrcadlo Jeje, s těma včelama jsi mě vystrašila. Ale třeba sestra měla křiklavě žlutý kočár a mušky ani včely na to nešly…no ale je zase o čem přemýšlet.

 
zrcadlo
Kelišová 6876 příspěvků 28.03.18 12:58
@Kotatko77 píše:
@zrcadlo Jeje, s těma včelama jsi mě vystrašila. Ale třeba sestra měla křiklavě žlutý kočár a mušky ani včely na to nešly…no ale je zase o čem přemýšlet.

No ona sousedka říkala, že kdyby to byla žlutá otevřená klouzačka, tak má přehled a nevadí to (stačí zamáchat a je klid), ale jak to nalezlo dovnitř, tak i když to mohla být náhoda (že tam zrovna byla včela a zrovna ji dcera smetla rukou a shodila ji na sebe), tak už se prostě pořád bála a furt tam nakukovala (což šlo blbě) a byla nervózní. Chtěla uzavřenou kvůli čistotě a minimální údržbě a nakonec ji kontrolovala mnohem víc.
Já bych uzavřenou tedy taky nikdy nevolila, ale spíš proto, že mám děti ještě dost malé a ráda mám přehled, takže mrknu a spočítám je. Ty uzavřené mi přijdou, že blokují výhled.

 
Kotatko77
Ukecaná baba ;) 2315 příspěvků 28.03.18 13:04

No my chtěli uzavřenou, protože máme 190 a synovi budou 4 a začíná být malá. Ostatní mají k těm věžím 240, což není rozdíl a zase tu, kde je třímetrová - tak je ta hrací věž obrovská a mega drahá. Tady tobogán má 365 cm, což je super a vydržela by i na větší děti. Ale fakt jsem teď na vážkách. Ale je pravda, že syn bez dozoru venku nikdy není, takže vždy se mohu juknout a vystříkat jí vevnitř. Dodavatel má i zelené, ale na podestu 150 a toto je jen 125, a nevím, pokud je to takhle prodáváno komplet, jestli to vůbec jde změnit ta barva.

 
dana.dv
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 28.03.18 14:42

@Kotatko77 Manzel radsi rovnou vse 2× natrel i nalakoval. Znami nater odlozili a chatra to. Hriste mame jeste vetsi nez Vy, s 2 hornimi plosinami. Take nam tvrdili, ze to je pripravena skladacka. Obcas musel manzel i neco dohoblovat, jak z toho lezly trisky…

 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >