Reklama

Jak rozložit chodítko Chicco Activity?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MACINDA-MH
Nováček 1 příspěvek 01.03.18 07:50
Chodítko Chicco Activity

Prosím prosím prosím poraďte jak rozložit dětské chodítko Chicco Activity? Nemůžeme sundat ty packy s kolečky a já už jsem úplně zoufalá. Moc to spěchá. :(

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5361 příspěvků 01.03.18 08:59

Koukni na youtube, je tam videonávod.

Adinka_2012
Závislačka 2601 příspěvků 10 inzerátů 01.03.18 09:00

Taky jsem řešila, sundat nejde, fakt nejde :cert:

aknah31
Neúnavná pisatelka 15337 příspěvků 01.03.18 12:09

My to choditko meli pro vsechny tri syny a kdyz jsme to skladovali a davali do sklepa manzel to Vzdy rozlozil pomoci sily. Pomohl si sroubovakem ze ho zarazil do tech zarazek kam se ty packy zasunuji a pak pouzil silu. I pri prodeji kdyz jsem ho prodavala jsem to tak rozlozila.
Trosku to sice bylo odrene pak od toho sroubovaku ale potrebovali jsme to skladovat co nejskaldneji to slo :)

Pristaška
Nováček 1 příspěvek 29.04.18 13:00
@Janli píše:
Koukni na youtube, je tam videonávod.

Dobrý deň. Viete presný link na ten návod? Nemôžem to nájsť. Ďakujem

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama