Jak rozložit chodítko Chicco Activity?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MACINDA-MH
Nováček 1 příspěvek 01.03.18 07:50
Chodítko Chicco Activity

Prosím prosím prosím poraďte jak rozložit dětské chodítko Chicco Activity? Nemůžeme sundat ty packy s kolečky a já už jsem úplně zoufalá. Moc to spěchá. :(

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 3788 příspěvků 7 inzerátů 01.03.18 08:59

Koukni na youtube, je tam videonávod.

Adinka_2012
Závislačka 2577 příspěvků 10 inzerátů 01.03.18 09:00

Taky jsem řešila, sundat nejde, fakt nejde :cert:

aknah31
Neúnavná pisatelka 15200 příspěvků 01.03.18 12:09

My to choditko meli pro vsechny tri syny a kdyz jsme to skladovali a davali do sklepa manzel to Vzdy rozlozil pomoci sily. Pomohl si sroubovakem ze ho zarazil do tech zarazek kam se ty packy zasunuji a pak pouzil silu. I pri prodeji kdyz jsem ho prodavala jsem to tak rozlozila.
Trosku to sice bylo odrene pak od toho sroubovaku ale potrebovali jsme to skladovat co nejskaldneji to slo :)

Pristaška
Nováček 1 příspěvek 29.04.18 13:00
@Janli píše:
Koukni na youtube, je tam videonávod.

Dobrý deň. Viete presný link na ten návod? Nemôžem to nájsť. Ďakujem

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama