Jak rozložit chodítko Chicco Activity?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MACINDA-MH
Nováček 1 příspěvek 01.03.18 07:50
Chodítko Chicco Activity

Prosím prosím prosím poraďte jak rozložit dětské chodítko Chicco Activity? Nemůžeme sundat ty packy s kolečky a já už jsem úplně zoufalá. Moc to spěchá. :(

Reakce:

Janli
Kelišová 5980 příspěvků 9 inzerátů 01.03.18 08:59

Koukni na youtube, je tam videonávod.

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 01.03.18 09:00

Taky jsem řešila, sundat nejde, fakt nejde :cert:

aknah31
Neúnavná pisatelka 15383 příspěvků 01.03.18 12:09

My to choditko meli pro vsechny tri syny a kdyz jsme to skladovali a davali do sklepa manzel to Vzdy rozlozil pomoci sily. Pomohl si sroubovakem ze ho zarazil do tech zarazek kam se ty packy zasunuji a pak pouzil silu. I pri prodeji kdyz jsem ho prodavala jsem to tak rozlozila.
Trosku to sice bylo odrene pak od toho sroubovaku ale potrebovali jsme to skladovat co nejskaldneji to slo :)

Pristaška
Nováček 1 příspěvek 29.04.18 13:00
@Janli píše:
Koukni na youtube, je tam videonávod.

Dobrý deň. Viete presný link na ten návod? Nemôžem to nájsť. Ďakujem

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >