Jak rozložit chodítko Chicco Activity?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MACINDA-MH
Nováček 1 příspěvek 01.03.18 07:50
Chodítko Chicco Activity

Prosím prosím prosím poraďte jak rozložit dětské chodítko Chicco Activity? Nemůžeme sundat ty packy s kolečky a já už jsem úplně zoufalá. Moc to spěchá. :(

Reakce:
Janli
Kelišová 7229 příspěvků 01.03.18 08:59

Koukni na youtube, je tam videonávod.

Adinka_2012
Závislačka 2606 příspěvků 8 inzerátů 01.03.18 09:00

Taky jsem řešila, sundat nejde, fakt nejde :cert:

aknah31
Neúnavná pisatelka 15447 příspěvků 01.03.18 12:09

My to choditko meli pro vsechny tri syny a kdyz jsme to skladovali a davali do sklepa manzel to Vzdy rozlozil pomoci sily. Pomohl si sroubovakem ze ho zarazil do tech zarazek kam se ty packy zasunuji a pak pouzil silu. I pri prodeji kdyz jsem ho prodavala jsem to tak rozlozila.
Trosku to sice bylo odrene pak od toho sroubovaku ale potrebovali jsme to skladovat co nejskaldneji to slo :)

Pristaška
Nováček 1 příspěvek 29.04.18 13:00
@Janli píše:
Koukni na youtube, je tam videonávod.

Dobrý deň. Viete presný link na ten návod? Nemôžem to nájsť. Ďakujem

miklac
Nováček 1 příspěvek 04.01.19 00:56
Podařilo se

Tak jsem to konečně po dvou letech komplet rozšroubovala a podařilo se mi ty zatrápený nožičky odmontovat. Z venčí to asi půjde hóódně špatně jsou tam 2 pacičky na té širší straně nožičky a jsou v hloubce 5 cm. Takže se to musí zmáčknout z obou stran na širších stranách nožiček (v hloubce 5 cm). To samé i u vrchního madla, jen jsou pacičky zepředu a zezadu hluboko

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >